Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ez így nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez így nagyon bonyolult? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Most mit csináljak facebookon ìrtam egy lànynak, akit elhívtam randizni. Talàlkoztunk pàrszor egész jòl kijöttünk én többet szerettem volna, de ő nem tudta, hogy mit is akar. Egy ideig nem beszéltünk, nem talàlkoztunk eközben írtam az egyik baràtnőjének, hogy pròbàljon rà hatni. Ő ezt később megtudta és megharagudott mondtam neki, hogy nem nyomulni akartam a baràtnőére csak, miatta beszéltem vele. De nem értette meg csùnyàn megharagudott ràm. Ezutàn kettőnk közt megszakadt minden kapcsolat. Eközben néha beszéltem a baràtnőèvel, akit elakartam hìvni randizni. De ő nem akart, mert nemakarta, hogy az egyik baràtnőével összevesszen. Ezért tőle kért "engedélyt", hogy talàlkozhat-e velem. Nem engedte neki és egy nagyon csùnya levelet kaptam tőle. Így mindkettejükkel megszakadt a kapcsolatom az utcàn ha talàlkozunk köszönni szoktunk. Ma kaptam egy levelet tőle, amiben bocsànatot kért a levele miatt. De miért? A baràtnőjével szeretnék talàlkozni de màr régòta nem beszéltem vele. Tudom merre lógnak, de ha làtom őket nem merek odamenni, mert mindig többen vannak baràtnők. Hogyan hívhatnàm el egy randira? Ez az egész dolog màjus környékén kezdődött. A làny szeptembertől abba a suliba fog jàrni amelyikbe én vàrjak addig vagy még előtte? Akkor màr nem lesznek itt a baràtnői.


Ő 15/L én 16/F


Remélem érthetően sikerült leìrnom, az esetleges helyesíràsi hibàkért elnézéseteket kérem.



2012. aug. 1. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor elolvastam a kérdést, már sejtettem, hogy regény lesz. Amikor meg is láttam, ezt leírtam.
2012. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két szék között padlót fogtál. Mással is megtörtént már.
2012. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
:O nekem is ugyanez a bajom!!
2012. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi a f*sz van? velem is hasonló a helyzet, csa én nem 2 csajra hajtok... azér az enyém durvább... hogy jobb kedved legyen leírom: a csajjal kavartam, aztán ráhajottam, elhívott valamerre, másap törölt fb-n ismerőseitől, 3 hétre rá bejelölt, azt 3 napig semmi... harmadik napra, kapcsolatban lett, és most k*rvaszarul érzem magam... na erre varrjál gombot :(
2012. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam valahol nem kèt csajra hajtok előbb volt az egyik aztàn eltelt kb egy hónap és megtetszett a màsik elèg jò baràtnők ès emiatt nagy az agodalmam
2012. aug. 1. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!