Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan srác, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, aki úgy gondolja, hogy azért nem volt még barátnője, mert túlságosan vékony vagy, mert alacsony?

Figyelt kérdés
Nos, én vékony is vagyok, meg alacsony is.

2012. aug. 2. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekem azért nem volt még nőm mert balf@sz vagyok.
2012. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pontosan ilyen vagyok. Jóképű, nem akarok whoista lenni, csak ez van. Alakom jó széles vállak, csak mellre nem tudok gyúrni, nem tudom valahogy ott nem az igazi. Tehát kicsit sovány vagyok. 18\F
2012. aug. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te ezt gondolod?Ha igen...nos van benne valami,mert a hülye p*csáknak ez számít.Viszont a normális lányoknak nem.Az én férjem kb 168cm,és nagyon vékony,én 174 cm,molett.És nagyon szeretjük egymást.Ha arról lett volna szó,ő is talált volna alacsony,vékony lányt,meg én is magas nagydarab embert.De nem ezen múlik.Te is meg fogod találni azt a lányt aki így szeret ahogy vagy. 25/L
2012. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, őszitén szólva számomra nem vonzó barátnőm simán lehetne, ahogy bármelyik vesztes srácnak is. Higgyétek el, bármilyen rodnák lehetnek, lehetne nem szép barátnőtök, ez tény. De én olyan lányt akarok, akit testileg is tudok kívánni, mert különben értelmetlen az egész párkapcsolat, olyannal lenni, akihez nem vonzódom, mintha egy fiúval járnék számomra olyan boldogtalanságot okozna. Most jönnek majd a felszínes dög vagyok és egyéb szövegekkel, meg, hogy a jellem megszépíti a külsejét blablabla. Nálam ez nem működik, próbáltam.
2012. aug. 2. 01:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem számít semmit...Én nem tudok kiszeretni első palimból aki alacsony és vékony...

19L

2012. aug. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ha tótágast áll sem érdekelne egy kis pasi, sem a barátnőimet. El sem tudom képzelni, hogy a gyerekeim törpék legyenek.
2012. aug. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pj0tr ***** válasza:

Egyébként kérdező gratulálok...

Itt osztod az észt, hogy alacsonyan és vékonyként nem találsz olyan lányt akit kívánnál testileg, azt sugallva, hogy milyen szemetek ezek a lányok, mert a külsőd adottságaid miatt nem jössz be nekik, közben pedig nyomod a süket dumát, hogy egy ronda csajt megkaphatnál, de az nem kell neked. Tudod mit? A "szép" lányok szempontjából te vagy a ronda csaj... Ilyen hozzáállással remélem nem is lesz olyan lány aki kezdene veled.

2012. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 03:51


Te nyívlán kövér vagy és azért háborodtál fel ennyire, megértelek, nem mondtam, hogy szent vagyok, de akkor sem fogok olyannal összejönni, akihez nem tudok vonzódni testileg, azzal csak becsapnám és hazudnék neki, úgyis észrevenné, hogy valami nincs rendben. Ami azt illeti az a kövér lány is észrevette, hogy valami baj van köztünk, nem bírtam tovább hazugságban élni és elmondtam az igazat neki.

2012. aug. 2. 12:39
 9/9 anonim ***** válasza:

# 6: Szerintem meg ha gyereket terveztek, akkor inkább dokival konzultáljatok, mert olyanra is bőven volt példa, hogy egy 180 fölötti apának és egy 175 körüli anyának lett 165 a gyereke, mert nagyszülőktől örökölt gént. És olyan is, amikor hasonló okok miatt lett 185-190 egy 160 magas anya és egy 170 magas apa gyereke.


Mindent meg ne higgy el a táplálkozásról és az életszínvonal javulásáról sem. Szívás lenne a McDonaldsnak és a többi élelmiszerláncnak elismerni, hogy az állatoknak adagolt növekedési hormon talán az emberekre is hatással van még fejődésben lévő szervezet esetén.

2012. aug. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!