Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szépség tényleg relatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépség tényleg relatív lenne a párválasztás során?

Figyelt kérdés
Például van egy szép lány, akinek megtetszik egy ronda srác, legalábbis más lányok szerint az ronda és tegyük fel a srác is rondának látja magát. Az tényleg lehetséges, hogy ennek ellenére egyetlen egy szép lánynak mégis ez a fiú tetszen meg?

2012. aug. 2. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges!
2012. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mért ne lenne lehetséges? Mindekninek más az ideál. Lehet, hogy valaki sokak által jóképűnek mondott, de nekem pl. egyáltalán nem jön be (bnőim mindig olyan pasikról álmodoznak, akik nekem aztán még csak kicsit sem tetszenek...).


Számomra az egyik legnagyobb hülyeség, hogy "szép" embernek csak "szép" párja lehet. Egyáltalán mi a szép? Még csak nem is megfogható dolog. Mindenki máshogy definiálja.

2012. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, mindenki mást lát szépnek (persze aki alapvetően ronda, mert rohadnak a fogai és stb., azon azért nem segít varázsütésszerűen ez a relativitás), nekem is gyakran tetszenek meg olyan lányok, akik mások szerin inkább érdekesek vagy elvontak, mint szépek. Van, aki nem veszi észre ezt, csak az alapvető külsőségeket, mint a nagy dudák például. Vagy fordítva, vannak plázacicák, akikre mindenki mászik és mindenki sunázná őket, pedig akkora nullák mind külsőleg, mind belsőleg, hogy az tényleg durva.
2012. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
Persze, de mivel a te szepseg latasod realativ. Az a lany aki pl most tetszik, az a legtobb haverom szerint atlagos kategoria, szerintem meg gyonyoru. Szoval lehet akit te szepnek latsz az a masik szemeben nem szep.
2012. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére ízlések és pofonok! :)
2012. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, a szépség relatív...és nem csak a párválasztás során, hanem ezt lehet érteni bármire.


Kinek mi a szép. Barátnőimnek mindig is a szőke, kék szemű, magas srácok jöttek be, akiken izom is akadt rendesen....na nekem még véletlenül sem...és mindig nagyokat néznek, mikor képet kapnak a jelenlegi udvarlóimról...csodálkoznak, hogy egy mackós testalkatú, vagy éppen hosszú hajú srácban mi lehet a szép :D


Szóval igen, a szépség relatív...


De hozzátenném, azt amit én mondtam, nem kell összekeverni az igénytelenséggel...az igénytelenség alapjában véve ronda!!!

2012. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is teljesen lehetséges. mindenkinek más az ideálja sőt nem mindig a külső számít.!! a külső lehet, hogy megfog, de a belső tart meg!
2012. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!