Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok olyan jellemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyan jellemre és külsőre is, aki a lányok 99%-nak nem jön be? Van ebből még kiút a pénzes és az aljas emberré váláson kívül?

Figyelt kérdés

Egyszerűen gátlásaim vannak és félénk vagyok emiatt, zavar a sok ember, aki láthat például, ha beégek egy lány előtt és emiatt ritkán mertem még kezdeményezni, az sem sült el igazán jól, hiába kaptam elérhetőséget is egy-két lánytól.

Valamiért túl értéktelennek tartom magam,a szép lányokhoz képest, túlságosan is külső alapján értékelem magamat és viszonyítom másokhoz képest,hiába tudom, hogy nem ez az igazi lényeg, hanem a jellem, személyiség én mégis így viszonyulok a világhoz. Utálom, hogy ilyen semmi vagyok külsőre és emiatt esélytelen a lányoknál. Mindig magas, jóképű, izmos akartam lenni, de épp az ellentéte vagyok ennek ma.

Csalódott vagyok, de folyton szerelemről, normális kapcsolatról, egy lelki társról, barátnőről álmodom, erre vágyom a legjobban, de így nyílván esélytelen a dolog.

Olyan jó látni,hogy mások mennyire szerteik egymást, de egyben rossz érzés is és dühös, elkeseredett, irigy is vagyok egyben, amiért én senkinek sem kellek a félénk, gátlásos nem alfahím jellemem miatt. Az ilyen fiúk nem kellenek a szép lányoknak, mindenki a jóképű, magas alfaállatokra bukik, akik a társaság központjai és imádnak bunyózni is, ha kell. Én utálom az erőszakot is, még veszekedni sem szeretek, pedig unalmasnak tartják az olyan fiút, aki nem zaklatja fel a lányokat érzelmileg.

Mindent értek, tudok és látok, mit és hogyan kéne tennem, mégsem tudok változni jellemre. Az alfától olyan távol állok, mint az omega.

Nyílván csak akkor lehet barátnőm, ha gazdag leszek, vagy leadom az igényeimet számomra nem vonzó túlsúlyos, esetleg csúnya arcú lányokra, ennek semmi értelmét nem látom, ilyen alapon fiúval is járhatnék, de már mondták, hogy fura gondolkodásom van. Túl sokat agyalok, de semmire sem megyek vele.



2012. aug. 2. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

a külsődön és a jellemeden is lehet változtatni, csak nem siránkozni kell, hanem tenni érte :)


hány éves vagy?

2012. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is sokat agyalok.. de te egy s*ggfej vagy T.T

ilyen módon soha nem fogsz lányt találni magadnak, és arra nem gondoltál esetleg hogy edzhetnél, súlyzózhatnál???

attól nem néznél így ki -.-" gondolkodj, nyáriszünet van, sokmindenen tudsz változtatni

16/l

2012. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jellemedre ne változz, az, hogy valaki félénk nem feltétlenül rossz tulajdonság, abban az esetben nem előnyös, ha emiatt egyáltalán nem is mersz kezdeményezni. De bunkó, gátlástalan állattá ne válj, lehet, hogy sok ribinek kell az ogre csupaizom macsógyerek, de vannak még nők (pl. én), akiknek nem ez az ideál, sőt.

Bár tény, és ezt én sem tudom cáfolni, hogy ilyen jellemű ember manapság már nem "menő".

2012. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sosem fogom megérteni, hogy miért jön mindenki a gyúrd ki magad dologgal. KOmolyan csak ennyin múlik, hogy nekem tetsző barátnőm legyen? Nem arról van szó, hogy bajom lenne a sportokkal, magam is jártam konditerembe, de nem sokat értem vele, mert nem tudtam anyagilag állni, ezért is hagytam abba. Felment rám két kiló és boldog voltam, mert vacak az anyagcserém és csak fogyni tudok. Ehetek akármennyit, akármit, ledolgozza és súlyban maradok, tömegnővel és kemény, rendszeres edzéssel felszedtem azt a két kilót, de az a baj ezzel,ha elkezded nem hagyhatod abba, mert visszafogsz, ahogy én is, én meg nem fogok minden hónapban 9-10 ezret edzésre költeni. Nem vagyok egy pénzes családba születbe, melóm meg nincs, na ezért nem tudom kigyúrni magam, semmit sem érek a nyárral.
2012. aug. 2. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:

"Miért vagyok olyan jellemre és külsőre is, aki a lányok 99%-nak nem jön be? Van ebből még kiút a pénzes és az aljas emberré váláson kívül?"

Ha ennyire nem tudsz/akarsz változtatni, akkor keresd meg azt a bizonyos 1%-ot. Amúgy hány éves vagy?

2012. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!