Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél veled egymagas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél veled egymagas, vagy alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés

Ha alacsonyabbal összejönnél mennyi max különbség?

Ha csak magasabbal, mennyi a minimum különbség?


2012. aug. 2. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. 25/F.
2012. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

160 centinél alacsonyabb? :D:D:D:D:D

magasabb nincs megszabva..

2012. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

nem, legalább is nagyon zavarna. min 180cm legyen. kb.

mondjuk 10 cm legyen magasabb(min)

2012. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
165cm 17f
2012. aug. 2. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

alacsonyak nem kellenek senkinek, Selejtek.

Nem tekintenek rájuk férfiként. Átlag férfi magasság

176 cm. Annyit el kell érnie egy férfinak.


166 cm / F

2012. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

ójaj, megint egy alacsony fiús kérdés

komolyan, annyit vergődtök ezen a témán, hogy még annak a lánynak is bebeszélitek, hogy nem kelletek senkinek, akit ez eddig nem zavart volna

ez pont olyan mint a lányoknál a "165 centi vagyok és 50 kiló, nagyon undorítóan kövér vagyok, ugye" nyavalygás

én egy csomó alacsony fiút látok lánnyal!

nem igaz, szemenszedett hazugság, hogy csak a magasaknak sikerül, önámítás, és férfihiszti

ne itt nyvalyogjatok, hanem legyetek kedvesek, értelmesek, ápoltak, humorosak, és nem fog feltűnni, hogy kicsik vagytok

Na!

2012. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
és még egy kérdező, komolyan ha kapsz választ a centis kérdésedre, majd egy mérőszalaggal fogsz járkálni, megméred a nőt, és akkor szólítod meg, ha válaszoknak megfelelő magasságú? basszus, ne már
2012. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Pedig sz@rt sem tudtok milyen nehéz egy alacsony fiúnak, ez olyan hatalmas hátrány, mint nálatok a kövérség, lányok.


A francnak sem kellünk, ha nem vagyunk ultra taplók, pénzesek vagy sztárok.


Elegem van már a sok magasságmániás, felszínes nőből, nem igaz, hogy ennyire ösztönlények vagytok lányok!

2012. aug. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

8-as, nem lehet, hogy nektek is lejjebb kéne tenni a lécet? Nagyon sok kövér lány is jár valakivel. Csak önbizalom kérdése. De könnyebb ülni a gép előtt és sajnálgatni magunkat. Nem a kövérség vagy a magasság a fő kérdés, hanem a kisugárzás.

Aki alacsony, az is tud sportolni, hogy ne egy kis nyeszlett fogpiszkáló legyen, mint ahogy aki kövér, az is tud tenni ellene, ha kar (kivéve nagyon kevés, aki beteg).

A válaszodra még kitérve: ige, nagyon sok a felületes lány, pont amennyi felületes fiú! De kicsit jobban körül kell nézni, mert van ám jó pár olyan, aki visszahúzódó, bátortalan (és persze szintén a GYK-n panaszkodik), aki nagyon örülne egy alacsony fiúnak.


De úgyis hiába rongyolom a számat.... na mindegy.


Még valami: én magam 164 cm magas vagyok, és mások által csinosnak és szépnek mondott, nagyon sok pasi megnéz az utcán, bár nem vagyok se bombázó, se a legújabb divat szerinte felöltözve (vagyis inkább levetkőzve). Mégis, akibe bele vagyok esve, majdenm egymagas velem, talán ha 5 centivel nagyobb nálam, vékony, és vörös haja van! :D :D

2012. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egymagasal igen, alacsonyabbal már nem. 168/16/L
2012. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!