Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti szívetekre vagy az eszetekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szívetekre vagy az eszetekre hallgatok mi előtt találkoztok interneten megismert személlyel?

Figyelt kérdés
Ha esetleg messze ismeretlenbe kéne utazni hogy lásd személyesen is ,ki van a másik oldalán a internetnek.

2012. aug. 3. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A
2012. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Farkamra.
2012. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak is az eszemre!

sajnos olyan világot élünk ahol a bizalom egy másodlagos tényezőnek kell lennie.


Az internet adta anonimitás, ágódalomra adhat okot.

Ez persze függhet a a megismerkedés módjától!


Minden esetre én előbb az észere aztán a szívre hallgatok ilyen esetben.

2012. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hallani jól sikerült távkapcsolatokról, de szerintem a túlnyomó többségük nem lesz tartós. Ezért még ha valaki nagyon szimpatikus volt is, lebeszéltem magam a találkozásról, illetve eleve a környezetemben keresgéltem.
2012. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én az eszemre..mert tényleg sosem tudhatod ki van a másik oldalon..
2012. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy két levélváltás, vagy chaten kb max 2 óra alatt (ha tartalmas, pörgős a beszélgetés) fel tudom mérni h érdemes-e. Eddig nem volt csalódás, 120 kilométert utaztam, ottragadtam 3 napra aztán már csak telepakoltuk a kocsit a cuccaival és 4 csodás évet együtt éltünk, azóta is jóban vagyunk. Én elsősorban az eszemre, de a szívemre is hallgatok.
2012. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
messzi ismeretlenbe? Nem is utaznék. És az eszemre, veszélyes világot élünk.
2012. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az eszemre,nem utazom messzire mert utálok utazni.Bp szűk vonzáskörzetén belül hajlandó vagyok utazni,de vidékre nem.

volt vidéki barátnőm,nem is volt hosszú kapcsi pedig "csak" 40km volt a táv

2012. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 /Anita_'94/ ***** válasza:
Az eszemre. És az azt mondja, hogy ne találkozzak senkivel, akit a neten ''ismerek'' meg. Soha nem okozott problémát az ismerkedés, ezért maradok inkább a jól bevált, személyes verziónál.
2012. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én a neten ismertem meg a barátomat, több hétig beszélgettünk msn-en, aztán találkoztunk (igaz mi csak 50 km-re laktunk egymástól) azóta eltelt több mint 2 és fél év még mindig együtt vagyunk, 1 éve hogy összeköltöztünk és hosszú távra tervezünk :)
2012. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!