Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor Debrecenben kevés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor Debrecenben kevés a normális lány?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam,nemrég kiírtam ezt a kérdést,de törölték,így egy kicsit átfogalmaztam.

2012. aug. 4. 02:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem csak ott kevés mindenhol
2012. aug. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Helló!


Inkább azt mondanám, hogy a rendes lányok már foglaltak.


egy hajdú-bihari srác

2012. aug. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Oh god, not this again ...
2012. aug. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Vagy sok a tapló pasi, azok meg nem kellenek a rendes, normális debreceni lányoknak.


Én múltkor voltam Debrecenben, rengeteg csinos, kedves lányt láttam. Biztos volt köztük normális is. Kár hogy csak 1 napot voltam ott, tetszett a város és tetszettek az ottani lányok is.

2012. aug. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Hülyeség, debreceni lányként mondom hogy rengeteg szép és aranyos szingli barátnőm van.....csak tudjátok, ha az utcán leszólítotok valakit az nem jó, egy idegen bármit mondhat magáról..
2012. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Van egy pár de tényleg nem sok.
2012. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy minimum 8ezer lánnyal beszélgettél és a mintád reprezentatív volt a 15-25 éves debreceni női korosztályra, valamint a "normális" kritériumát is minimum 15-20 kvantitatív és kvalitatív paraméter alapján definiáltad. És mindehhez mondjuk a budapesti vagy országos átlagot jellemző reprezentatív mintát használtál kontrollként, hogy valóban szignifikánsan be lehessen bizonyítani, hogy Debrecenben "kevés" a normális lány.


Ha nem, akkor csak egy töketlen p*cs vagy, aki saját sikertelenségét a környezetének tulajdonítja és képtelen szembenézni saját gyengeségeivel, inkább nyafog és kifogásokat keres. Emiatt a lányok vesztesnek tartják és nem is akarnak semmit sem tőle...

2012. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó nem kéne ennyire felvágni a csodálatos szókincseddel mert elég szánalmas az ilyenokoskodás ;)
2012. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát tényleg elég gáz,meg a szókincsed is :D Gondolom te is egy tipikus debreceni ,,normális" lányka vagy,aki most előadta hogy milyen idegen szavakat ismer :D
2012. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek igaza van.Egyszer voltam Debrecenben,nem ismerkedtem.Te tényleg a debreceni ribik táborát szaporíthatod,és magadra ismertél holott én semmi sértőt nem kérdeztem,azért basz.tad ennyire fel magad.Gondolom debreceni White Angel meg Bed Beach minden hétvégén...
2012. aug. 4. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!