Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretek egy lányt. Én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt. Én is lány vagyok 18 éves. (többi lent. Kicsit hosszú. és pls normális válaszokat. ) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bi vagyok. (ja és ilyeneket köszi nemkérek hogy "majd kinövöd" meg hasonlók mert tudom hogy ez nem csak átmeneti állapot de nem is ez a lényeg) Nagyon belé szerettem ebbe a lányba! úgy érzem vele tök boldog lehetnék.. pedid ilyet nagyon ritkán érzek.. elég nehezen szeretek bele valakibe. amit jó lenne tudni hogy ő vonzódik-e lányokhoz.. mert pl hallottam már róla hogy smárolt már lánnyal meg multkor barátnőmmel beszéltük hogy kiből nézné ki az osztályból hogy kavarna lánnyal vagy valami és azt mondta hogy belőle simán kinézné. igazából az érdekelne hogy szerintetek hogy hozzam fel neki azt a témát hogy mi a véleménye arról ha lány lánnyal smárol? mert elősször inkább meg akarom tudni hogy bejön-e neki a dolog, mert akkor lehet könnyebben el tudnám mondani neki mit érzek iránta, mert akkor valószínű nem fogja furcsán érinteni. aztán még az a kérdés hogy hogy mondjam el neki. nagyon szeretem tényleg, mikor meglátom annyira boldog leszek, mikor látom hogy fb-n lájkolja a képem vagy valamit akkor majd kiugrik a szivem :) a jó, hogy 1-2 hónapja már tök sokat beszélünk fb-n meg élőbe. nemtudom mit csináljak.. legszivesebben úgy elmondanám neki. nektek volt már ilyen? ti micsináltatok/micsinálnátok? légyszi normális válaszokat!!
2012. júl. 29. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ha igazán szereted nincs szükség ilyenekre
2012. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is bi vagyok, de még sosem voltam lányba szerelmes. Egy volt, akihez nagyon vonzódtam, nem is felejtettem el.:S

Szerintem nyugodtan kérdezgesd ki, hogy csókolózott-e már lánnyal heccből, és mit érzett akkor, meg ilyenek...


25L

2012. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Játszmák helyett kérdezd meg tőle csak úgy random:

Te kipróbálnád lánnyal?

Volt már ilyen?



erre válaszolni fog és akkor kiderül, legyél egyenes ne bonyolítsd túl .... szmájlit se írj pl. xdddd-t


sok sikert!


De úgyse fogadod meg amit írtam igaz? mert túl egyszerű lenne és egy kicsit azért problémázni akarsz még rajta nem? :) dráma fav

2012. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha benne van, beszállhatok harmadiknak?
2012. júl. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bocs de páran könnyen beszélnek én is tudnék ilyen tanácsot adni másnak hogy kérdezd meg tőle egyenesen, meg menyj oda és smárold le tök enyszerű... hát mondani könnyű.. szerintem ha valakinek szintén egy azonos nemű jönne be, akkor senki se lenne olyan határozott hogy áá semmiség elkezdek vele erről a témáról beszélni meg megmondom neki egyenesen.. nem így meg.. más lenne ha srác tetszene.. eleve sulimba jár a csaj és ha esetleg nem jönne be neki a dolog akkor meg tökre lejáratnám magam..
2012. júl. 31. 14:39
 6/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló.. hát velem az a baj hogy inkább lányokba szeretek bele:s jó nem olyan vészes csak lányt lányként nehezebb találni meg azt hogy elmondd neki az is nehezebb... csomószor jártam így hogy olyan lányba szerettem bele aki vagy heteró vagy nem mertem neki elmondani mert pl csak látásból ismertem. amúgy nemtudom hogy van ez de néhány lány olyan hatással van rám hogy kb csak meglátom és utána folyton rá gondolok. az a baj pasiknál nem nagyon van hogy megfogjon.. pasik közül is inkább mindig olyanok jöttek be akik egyszerűek de jól néznek ki, nem kigyúrtak.. pl sztárok közül Tom Felton, Adam Lambert.. ilyenek fognak meg álltalába. élőbe se jöttek be sose a beképzelt srácok meg a "szépfiúk"..
2012. júl. 31. 14:43
 7/8 anonim válasza:
Szia.En vagyok az a lany.Bocsi hogy bunko voltam veled neha, csak tudod felkavartak az erzelmek.Irj ram nyugodtan nem kell felned<3
2016. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kecskemeti vagyok ha erdekel es Èvi vagyok .
2016. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!