Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyivel könnyebb neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel könnyebb neten ismerkedni? Úgy értem ilyenkor nagyobb esély van szerelembe esni, mint a valóságban?

Figyelt kérdés
Van 1 ismerősöm (20 éves lány), aki már 3 éve együtt van a párjával (21 éves fiú) és neten ismerték meg egymást. Azt mondja, ha a valóságban ismerkedett volna meg vele, talán nem is lennének együtt, mert a külseje nem fogta meg őt annyira, de mivel neten ismerkedtek meg és sokat beszéltek egymással beleszeretett és már szépnek látta őt.
2012. aug. 4. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Neten könnyebb ismerkedni, ez tény és való. Mert a két fél először a benső tulajdonságokat ismeri meg a másikban, és nem a külseje alapján fog ítélni. Ha már olyan a beszélgetés típusa, akkor érzésekről is beszélgetnek, hogy mi esik nekik rosszul, minek szoktak örülni, hogy érzik magukat stb., tehát sokkal előrehaladottabb lesz a kapcsolat. Aztán mikor meglátsz egy másikról egy fényképet, és nem hótronda, akkor nem érdekel már, hogy hogy néz ki, mert a benső tulajdonságaiba szerettél bele.
2012. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz amit az elso mond. De manapsag neten is gonoszaj a lanyok es ha képet kuldesz es azon nem egy adonisz van akkor nem ismerkeenek tovabb a lanyok. Ha okos es humoros vagy akkor sem.
2012. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Diavolino44 ***** válasza:

Ez hülyeség és nagyon kivételes esetben, van így.

Rengeteg lány van fenn a társkereső oldalon ebből kb 10% aki nekem megfelel külsőre. Felölelem lehet egy nő akármilyen jófej és lelki-társam, de ha nem vagyok érte megőrülve az első perctől akkor nem fog működni a kapcsolat. Szakítottam már azért, mert már nem tudtam meglátni a NŐ-t a partneremben.

De persze ez lehet, a nőknél fordítva van.

2012. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!