Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez a változás nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a változás nálam folyamatban?

Figyelt kérdés
Egy ideje már érzem, hogy kezdek változni jellemre. Fél éve még tök érzelmes, nyálas, tipikus nőimádó romantika voltam, most meg valahogy sokkal érzéketlenebb, de mégis érzelmes, csak másképp. Most is vágyom arra, hogy összebújjak egy lánnyal, megöleljük egymást blablabla, de valahogy mégsem olyan nyálas vagyok, mint régebben. Például, mostanában fura mód hirtelen előjött 3 lány is neten, akiknek bejöttem, azelőtt ritkán volt lány, akinek bejöttem volna. A már csak egy maradt, ő már olyanokat ír, hogy úgy megölelne most, utal arra, hogy talizhatnánk, de én valahogy hányok ettől a sok nyáltól, pedig ha hiszitek, ha nem fél éve még én írtam ilyen szövegeket lányoknak. Sok-sok lánnyal ismerkedtem és valami történhetett, mert mintha már nem úgy néznék rájuk, mint védenivaló, ártatlan virágszálakra, akiket szeretgetni kell folyton, hanem inkább durván, férfiasan kezdtem el viselkedni, például távolságtartó vagyok am ostani lánnyal is és míg fél éve tuti azt írtam volna, hogy én is úgy megölelgetnéke, most csak annyit írtam, hogy aranyos, kedves vagy és kész. Valami baj van velem?

2012. aug. 4. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Na ebből is látszik hogy a nők nem csípik az érzelemdús krapekokat,erős kezű kan kell nekik aki egy terminátor az ágyban.
2012. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!