Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony, sovány, aranyosna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony, sovány, aranyosnak tartott fiúk miért csak a túlsúlyos, nagydarab lányoknak jönnek be?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:

mit gondolsz vajon miért ?


mert az alacsony fiúk nem kellenek senkinek.

170 cm alatt selejtek. Erre ők is rájönnek egy idő után.

Mert nem találnak csajt, mert a normál és az alacsony

csajoknak is minimum 175 cm-es kell.

Nincs más választásuk, vagy egyedül maradnak, vagy elfogadják azt ami jön...


166 cm / F

2012. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
na most akkor azt magyarázzátok meg, hogy miért van egy csávoka, aki kis faluban lakik, és 40km-es körzetben már nem igen van jocsaj, akit ne dugott volna meg 18 éves koráig. És pl egy buliban hajnal 1ig 3óra alatt 3 csajt dugott meg a focipályán egyiket a másik után kivive a buliból...a kis 166 centijével?
2012. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1 nem csak 175 felett számít-.- ha van hozzá egy helyes arcod, akár ugyanolyan magas is lehetsz mint a lány, engem legalábbis csak az zavarna ha kisebb lennél. ja és ha a 2. is te vagy nem csak egy alteregód, akkor miért keseregsz itt a 166cm-eddel?

kérdésre: bocsi nem tudom, nekem nem ők jönnek be:D

2012. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok,


ugyanolyan magas nem hiszem hogy lehet a fiú, mert a lányok

többsége magassarkút vesz fel, és akkor már fél fejjel magasabb... és ez szerintem mind 2 félnek zavaró.



amúgy a 2. válaszoló nem én vagyok.


166/ F

2012. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. talán azért sikerült neki,mert mind sík részeg csaj volt:D


Különben több száz éve működik,hogy egy nő akkor érzi jól magát a pasi mellett ha fel tud rá nézni.Na most ez érthető szó szerint is,hiszen mindig mindenből a nagyobbnak van jelentősebb tekintélye.Egy 165 cm srác hiába van kigyúrva,akkor is lenézem,mert a vállamig ér.

A sovány fiúk meg a fentebb említettek miatt szintén kiesnek a körből. (egy sovány-valszeg erőtlen-srác pl hogy védné meg a bnőjét?ugye megint a biztonság érzetes dolog jöhet szóba a csajok részéről)

2012. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem az alacsony, vékony fiúkat, eddig minden exem velem egymagas vagy 1-2 centivel volt magasabb ès nem ez állt közénk, hanem az, hogy nem tettem szét első kérésre a lábam -.-

Pedig nem vagyok túlsúlyos, van feleslegem, de max 5 kilo...

2012. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy extra túlsúlyos huszonpár éves lány azt mondta,hogy neki azért kellenek ilyen alacsony,vékonyka fiúk,mert anyai ösztönöket váltanak ki belőle.Azt mondta imádja őket babusgatni.
2012. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6os! Tartsd meg a jó szokásod,és ne válj ribivé!:)
2012. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
166/F:D akkor bocsi:) am nem szeretem a magassarkút, és 162cm vagyok, szóval nem zavarna a 166cm fiú, de egy 162 talán tényleg:D
2012. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
166/f??? Köbüki Öcsi te vagy az?! :O
2012. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!