Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tegyünk pontot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyünk pontot az "alacsony vagyok" kérdések végére?

Figyelt kérdés

Már régóta látom, hogy időről időre megjelennek ilyen jellegű kérdések, de mindegyikben ugyanaz történik.


- A lányok 20%-a leírja, hogy neki alacsonyabb pasija van. Néhányan még azt is hozzá teszik, hogy ők is alacsonyak.

- Néhány lány leírja, hogy ő járt már alacsony sráccal, de nem bírta és most magassal van.

- Van még pár, aki határozottan cáfolja az állítást, habár NEKI magas pasija van, de valójában nem érdekli a lányokat.

- A többség pedig vagy azt írja, hogy neki magas pasija van és nem járna alacsonyabbal.


Ennyit a lányokról. Jöjjenek a fiúk.


- Páran leoltják, hogy milyen egy önértékelési zavaros kis görcs és keressen pszichológust és különben sem ezen múlik. Ezeknek általában csak haverjuk vagy ismerősük alacsony, ők maguk mindig magasak. Ha nem, akkor már 30-on túl vannak és feleségük és gyerekeik vannak.

- Vannak, akik együttéreznek vele.

Vannak, akik vígasztalják, hogy a félszemű és a púpos is megtalálja élete párját.


És persze a trollok, mint mindenhol.


Ezt a hosszú kis elemzést is azért írtam, hogy ez a kérdés most ne menjen el ugyanebbe az irányba. Szorítkozzunk a nyers ésszerűségre: Nem az lenne a logikus, ha mindenki (fiúk is és lányok is, elvégre egyenjogúság van már, vagy mifene) +10/-10 centis eltéréssel választana magának párt és mindenki boldog lenne és senki nem lenne önértékelési zavaros a folyamatos elutasítások miatt?


Tud bárki is egyetlen ÉRTELMES, ELFOGADHATÓ indokot is mondani, hogy miért jó az, ha a másik fél, aki rendszerint a pasi 30-40 centivel magasabb?


- Jó, amikor a lány 20 centis tűsarkúban teszi tönkre a lábait és még így is görnyednie kell a pasinak, hogy meg tudják egymást csókolni?

- Jó, mikor séta közben a lány egy mellkashoz beszél?

- Jó, mikor úgy kell berendezni egy közös lakást, hogy vagy a lánynak kell mindenhez székre állnia, vagy a fiúnak kell lehúznia a fejét, hogy be ne verje valamibe?


Eközben az 175 alatti pasikat teljesen ésszerűtlenül kosarazzák ki náluk alacsonyabb lányok, 180-190 magas lányoknak pedig nem marad magasságban megfelelő partner.


Mégis milyen indokot tudtok ekkora orbitális magasságkülönbség mellett?


Magas utódok? Az unokáitokra nem gondoltok? Hollandiában és a skandináv országokban már most 180 fölött van az átlagmagasság (amibe az öregek is beleszámítanak), 180-190-es férfiak élnek kint kisebbségi komplexussal. Arra nem gondoltok, hogy ha mindenféle divathóbort miatt tudatosan lehetetlenítjük el az alacsonyak szaporodását, akkor felborul az egyensúly és Robert Wadlowig meg sem állunk?



2012. aug. 4. 23:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Pontot teszek a végére: . (pont)
2012. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
46%

Édes Istenem...-.-'

Szerinted így működik a szerelem?! Szerinted ezt így ésszel el lehet dönteni? Mindenkinek más tetszik, és ez ellen nem lehet tenni semmit, és nem is kell.


Nekem a 180 és 190 centi közötti srácok leginkább az eseteim eddigi tapasztalataim alapján, de ha valaki nagyon tetszik, nem kosarazom ki azért, mert nem ilyen magas. Jómagam 170-172 centi körül vagyok, és sokat hordok magassarkút. (Csak azért írtam le, hogy be tudjál sorolni valamelyik kategóriába az okos fejecskéddel (: )

2012. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
Én 172 cm vagyok. Összese tudom számolni, hogy hány lány mondta nekem azt,hogy túl alacsony vagyok hozzá, ami érthető is. Egy lány érezze magát biztonságban a barátjával, de őszintén én pont lesz@rom hogy milyen magas vagyok. Ez van:D
2012. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
11%
Az emberek ízlése különböző. Lehet befolyásolni, de gyökeresen megváltoztatni nem.
2012. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
Úgy, hogy lesz@rom, mert én 185cm vagyok :D Ha ha, most lehet utálni :D
2012. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
43%
Én 177 cm vagyok.A barátom meg 171 cm.És akkor mi van?Szerelmesek vagyunk egymásba, ki nem szarja le, ezt a magasság cuccot?
2012. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
24%

ma 23:33 vagyok, végigolvastam az egészet.


30cm-es magasságkülönbségre csak annyit, hogy imádom az alacsony, kicsike lányokat :) Aranyosak. Ennyi. És lesz@rom merre tart a világ a magasság szempontjából.

2012. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
39%

Csak így kiegészítés képpen egy eset ami kimaradt.


170 centis lány nem akar járni alacsonyabb pasival. Felhúz ráadásul egy 10 centis tűsarkút, mert neki az tetszik...

170 centis fiú pedig szophatja a kisújját vagy húzhat ő is magassarkút.

2012. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Dögpumpa: Sejtettem, hogy valaki félreérti. Nem arról beszéltem, amikor első látásra beleszeretsz valakibe. Hanem arról, hogy manapság már TUDATOSAN választják a lányok a náluk minimum 2 fejjel magasabb pasikat. Mintha feltennének egy speciális szemüveget, amivel a célszemélyeknél alacsonyabb pasikat észre sem veszik, vagy csak barátként funkcionálnak. Utána meg benyögik, hogy így jött ki a lépés és a szívnek nem lehet parancsolni.


Ez igaz is lenne, ha ADNÁNAK ESÉLYT az alacsonyabbaknak. De mivel azok kiestek a szűrőn, maradnak a magasak, azok között pedig megtalálják szerencsés esetben életük párját.


Te például adhatnál esélyt legalább 170-től felfelé, mert szerintem néha, mikor magassarkút hordasz 10 centi neked is belefér. Amikor meg nem, akkor egymagasak vagytok.


Hármas: Direkt leírtam, hogy ne kezdjük el újra a milliószor lefutott köröket! Egy lány nem a plusz centiktől lesz biztonságban. Egyáltalán milyen biztonságra gondolsz? Mert sokféle van.


Egy gazdag, befolyásos ember általában nem a fizikai erejéről híres még ha 190 is inkább ésszel él, mint erővel, ezért egy cigánybanda ellen tehetetlen, de testőrei vannak és akkora tekintélye, hogy ha bármi baj történik, a fél ország rendőrállománya rá van állítva az ügyre, ez pedig elrettentő példaként szolgál sokaknak.


Fizikailag pedig szerintem még mindig Bruce Lee volt a csúcstartó a maga 171 centis magasságával. Chuck Norris is csak 174. Ők nem tudnák megvédeni a barátnőjüket fizikai erejükkel?


Négyes: Éppen a befolyásolás szakaszában vagyunk, amikor a médiából és mindenhonnan a heightizmus (nem tudok rá magyar szót, keress rá angolul) terjed, nyíltan is és burkoltan is.


Még azok a sokaknak példaképként szolgáló sztárok is inkább felveszik az elevátoros cipőket (nem a filmben, ahol a szerep kívánja meg, hanem a gálákon és díjátadókon), mintsem hogy büszkén vállalják, hogy igen, ekkora vagyok!


És ezek után csodálkozunk, ha tényleg meghülyülnek az emberek, mert ezt a példát látják maguk előtt. Mintha a magasság valamiféle előnyt jelentene.


Hatos: Dicséretes. Te is benne vagy a 20%-ban. De ha nyitott szemmel járnál a világban, te is látnád, hogy meglehetősen ritka a hozzád hasonló lány, aki 6 centi különbséget tolerál (még ha utálod is a magassarkút). Lassan már az is egyre ritkább, hogy egymagas a pasi. Ezért tettem fel a kérdést.

2012. aug. 4. 23:57
 10/27 anonim ***** válasza:
34%

Azt hiszem, hogy nálad súlyos problémák vannak kérdező, túlságosan rákattantál a témára.

Rosszul fogalmaztam. Egy nő érezze nőnek magát egy férfi mellett, és egy férfi is érezze férfinek magát.

2012. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!