Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin beülsz egy helyre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Első randin beülsz egy helyre. Randi végén a pasi fizessen mindent vagy mindenki a saját maga számláját rendezze?

Figyelt kérdés

Kérdéseim:


1, Ciki, ha a randin ki-ki a maga számláját rendezi? (Persze megbeszélés alapján)


2, Bolond az a srác, aki mindig fizet a barátnőjének valamit? Ezzel megvan az esély, hogy elkényezteti a csajt, és ezután majd mindent megenged magának?


3, Olvastam egy régi könyvben, (Tudni illik, hogy mi illik? '60-as évekbeli könyv) hogy az illem úgy tartja, mindenki a maga számláját rendezi az első randin. Megállná még ma is ez az illem? Mennyiben tér el a mai "állapottól"? :D


4, Ti engeditek a csajotokat fizetni?


5, Beképzelt az a csaj aki mindent enged fizetni a pasijának?


(A NORMÁLIS válaszokat köszönöm!)



2012. aug. 3. 23:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Összegezve. Egy úriember fizet, de egy úri-hölgy nem hagyja, ezt pedig a férfi mégsem hagyva kifizet mindent. Eleve első randikra drága hely kellemetlen a lánynak is, mert illem szerint tényleg fiú fizessen.
2012. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Tapasztalatom az, hogy ha a nő fizetni akarja a maga részét (akárhányadik randi), akkor nem akar tartozni, tehát a leggyorsabb módon le fog pattintani!
2012. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Első randin inkább sétáljatok :) Úgy lehet a legjobban beszélgetni. Beülős helyeken nem nagyon, max. étteremben.
2012. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Hole Hunter ***** válasza:
90%
Ha pasiról van szó, fizessen. Ha fiúról, akkor fele-fele a megfelelő.
2012. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Hehe! :D Mindenki így csinálja manapság? :)
2012. aug. 3. 23:11
 6/24 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: Köszi :)
2012. aug. 3. 23:11
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha a lány megpróbálja kifizetni a felét, de a fiú gavallér és nem hagyja. :)
2012. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Én senkinek nem hagyom h kifizesse a részemet.Ha mégis kifizeti mert mondjuk nincs nálam annyi pénz,akkor később (lehetőleg mihamarabb) visszaadom neki.Haveroknál legalábbis így van,de pasinál is,nem hagyom h kifizesse az én részem,mert akkor az olyan sz.r érzés.
2012. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolóval értek egyet. Én se hagyom, hogy a barátnő(jelölt) fizessen. Függetlenül attól, hogy az első randi egyben az utolsó randi is, vagy nem. Illemből, vagy csak egy hülye berögződés, de szeretek én fizetni. Természetesen nem erőszakoskodok, ha nagyon akar, akkor fizessen, de tartom magam annyira úriembernek 25 évesen, hogy álljam a számlá(ka)t :)
2012. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány illemből előveszi a pénztárcáját, de a fiú azt mondja: "hagyd, majd én fizetek", a lánynak sem kell kétszer mondani, elteszi a pénztárcát, a fiú fizet, és kész. :)))
2012. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!