Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet h ezzel akart jelezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h ezzel akart jelezni?

Figyelt kérdés
Egy lány osztálytársam most 2 hónap szünet után rámírt fb-n. Kérdezte hogy vagyok,meg írta,h mostanában többször gondolt rám. Meg úgy egész jót beszélgettünk chaten. Lehet h szeretne velem randizni vagy ilyesmi,csak eddig nem tudott jelezni(mert megjegyzem,facebookon nagyon ritkán vagyok fönn)

2012. aug. 5. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet
2012. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehetseges
2012. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
most nem azert,de enis irok ra olyanra akivel nem beszeltem tok regota h mivan vele de megse akarok randizni vagy ilyesmi..:) de majd ugyis kiderul h miert irt rad,ne siettesd! de a ket honapba miert nem irtal ra mondjuk te ha erdekel a csaj?:O
2012. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha már egy csaj azt írja, hogy többször gondol rá, akkor szerintem az jelent valamit. Szerintem beszéljetek meg egy találkozót, nem muszáj hogy randi néven fusson. Aztán majd meglátod hogy viselkedik.
2012. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rossz szekeret kergettem az utóbbi 2 hónapban. Ezért nem írtam én rá. Most viszont teljesen szabad vagyok,ezért keltette föl az érdeklődésemet.
2012. aug. 6. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!