Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tehet szert barátnőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehet szert barátnőre egy alacsony, vékony, férfiatlan fiú (aki mindezeket a tulajdonságait kicsit sem bánja)?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy nehéz dolga van a magamfajtának és még extrovertált sem vagyok túlságosan.

2012. aug. 6. 16:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Debrecenieknek sehogy.
2012. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Jó és ha nem debreceni vagyok? :)
2012. aug. 6. 16:59
 3/37 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mer az vagy. Már menekülnek előled a nők.
2012. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Ja, ezt benézted.

És hiába költözöl el, ezt már nem mosod le magadról :D

2012. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok az. Nem élek Debrecenben, honnan gondoltad ezt? :-) Egyébként belőled is csak a saját frusztráltságod beszél. Így szokott ez lenni.
2012. aug. 6. 17:13
 6/37 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok frusztrált :D

Ha meg gyakran jársz ide, úgyis tudod, ki az a debreceni srác...(de szerintem te vagy az).

2012. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Aki másokat szekál, az mindig frusztrált egy kicsit. De én nem debreceni vagyok. Sajnálom, ezt "benézted." Viszont én tényleg tudom, hogy te kicsoda vagy. :-) Szánalmas...
2012. aug. 6. 17:20
 8/37 anonim ***** válasza:

van itt egy 22 éves debreceni srác aki a rekordot tartja az önsajnáltató kérdésekben :D


Amúgy gyúrd ki magad, és legyél férfias viselkedésű

2012. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Én 24 éves vagyok.

Egyébként pedig nem szeretem a férfias viselkedést és külsőt sem, számomra az visszataszító. Nem szeretem a nyers dolgokat úgy egyáltalán. Fölösleges testileg edzenem magam, hiszen nem az számít elsősorban. Én inkább maradok a saját - valóban konstruktív - kedvteléseimnél. Ha pedig nem kellek egy nőnek sem, az az ő bajuk, mindig idolok után sírnak, aztán ezekről az idolokról kiderül, hogy nekik nincs szükségük egy nőre pár hónapnál tovább... De nekem nincs szükségem félévente más nőre, van annál komolyabb dolgom is.

2012. aug. 6. 17:26
 10/37 anonim ***** válasza:
Most ezután a csodaszép gondolatmenet után, mégis mi a kérdés? Azt nem értem, azt kérdezted, "hogy". Írták, hogy gyúrd ki magad. Erre jön, hogy "de". Látszik, hogy így nem tudsz nőt szerezni. Akkor nem kéne változtatni?
2012. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!