Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ez miért van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez miért van így?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy mindenki a partykvákért van oda?? Egy eleinte csendesebb, visszafogottabb lánynak miért nem adtok esélyt?? 17L légyszi, kort is írjatok.

2012. aug. 6. 17:03
1 2
 1/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

miért ne adnánk ha meg mégse akkor az nem azért van mert csendes az adott csaj.


20f

2012. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól függ... Azok a fiúk, akik kimondottan ezeket a lányokat keresik, többnyire csak szexelni akarnak. Ezek a lányok könnyen kaphatóak rá, míg egy csendesebb, visszafogottabb lányért eleve többet kéne kaparni, hogy kapcsolat nélkül lefeküdjön a fiúval, ha egyáltalán belemegy ilyenbe... A partykvát ahogy fogalmaztál, néhány pohár ital után már partyba lehet vágni xD
2012. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
az azért van mer csúnya
2012. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
egyet értek az előttem íróval.. nem az számít hogy csendes vagy nem hanem az hogy-hogy néz ki.. ;)
2012. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hát igen még is a pasiknak jobban bejönnek a kikent cicababák tűsarokkal mint egy normális lány mondjuk csak tornacipőben
2012. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a partyribiket, a csendes lányok a nyerők. 19/F
2012. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy a visszafogottabbak vannak előnyben. 17/F
2012. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Engem jó pasinak mondanak,de nekem a csendes ÉS csinos lányok jönnek be.16/F
2012. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én azt mondom legyenek.. :D Annál viccesebb nincs is, amikor meglátja ugyan azt a lányt smink nélkül melegítőbe. :D Akinek ez kell, hát az vessen magára.

Ráadásul én nem is hibáztatom őket, mert teljesen reálisan látják a helyzetet. Ebben a korban még egy pi.na alakú kancsóra is feláll nekik. Bárhogy mérlegelnek, ha dug.ni akarnak akkor a partykvákat kell megcélozniuk.


Na meg inkább őket környékezzék meg a hülye szövegükkel, mint engem. Az teljesen elszomorít amikor kvának néznek.


Te is csak úgy leszel boldog, ha nem ezek a fiúk találnak be. Csak most rossz korban vagy. Mert az olyan fiúk akikből 25 évesen férfiak lesznek, ilyenkor még otthon vagy haveroknál, vagy valahol kint gengelnek. Új társaságoktól, normális lányoktól távol.

És most ennyi idősen csak azokkal fogsz tudni buliban ismerkedni akik a partykvákra utaznak. Még 2 nyár és már azokkal a 25 évesekkel is találkozol, na meg a 10 évvel idősebbek is észre vesznek. És ott már van esélyed normálisabbakra akadni.

A lényeg sose várj semmit 16-22 éves pasiktól, és nincs csalódás.

19/L

2012. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9

Már bocs, de mi az, hogy ne várjon 16-22 évesektől semmit? Én 17 vagyok, és nem gengelek haverokkal, általában nem is otthon vagyok, persze vannak kivételek. De szerintem ez hülyeség, hogy csak 22 fölött talál olyat, akiben nem csalódik. Volt már egy-két barátnőm és sosem miattam lett vége...ja és ne 2-3 napos kapcsolatokra gondoljatok.

2012. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!