Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ez miért van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez miért van így?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy mindenki a partykvákért van oda?? Egy eleinte csendesebb, visszafogottabb lánynak miért nem adtok esélyt?? 17L légyszi, kort is írjatok.

2012. aug. 6. 17:03
1 2
 11/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
19L: nem vagy te 1 picit túlságosan pesszimista?
2012. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is jobban kedvelem a visszafogottabbakat. Persze azért még legyen jófej, és ne egy magába fordult valaki... csak érezze mibe hol a határ, meg ne legyen totál elszállva. Szerintem te azt szeretnéd, hogy rád is valami extra nagy figyelem irányuljon, és mindenki téged akarjon meghódítani. Akkor meg sorba küldenéd el a próbálkozókat...
2012. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
tök mind1 csenges-e vagy sem ha nekem tetszik :D
2012. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én?:D Teljesen megvagyok békélve evvel a felállással, sőt még örülök is neki, hozzám általában csak normális arcok jönnek. És mind jóval idősebb 22-nél. Eddig ahány próbálkozásom volt ez alattival annak gyönge vége lett. Szerintem, az én saját véleményem szerint silány a felhozatal tizenévesek terén, így nem is kapargatom annyira ezt a dombot..


Meg különben is én mit kezdjek egy 17 éves fiúval?! Lassan 20 évesen a hajamra kenhetem, hozzám még "gyerek". Nem akarok általánosítani, szóval eddig amit írtam az átlagra vonatkozik nem mindenkire.

De szerintem egy 17 éves lánynak is sokkal jobban tetszenek a 20-20on évesek.. Mivel a fiúk ebben a korban 16-9 még le vannak maradva testileg és szellemileg is a fejlődésben.

Ez az én véleményem. Azok az emberek akiket én látok, vagy ismerek ilyenek. Vannak kivételek, átlagról beszélek.

2012. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De kérlek, ki mondta, hogy te kezdj 17 éves fiúval? :D
2012. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát szeritnem sokkal szebbek, izgatóbbak a számodra partyribiként aposztrofált lányok. Inkább legyen mellettem egy szép nő, mint egy ronda vagy átlagos.


Az hogy valaki visszafogottabb, lényegtelen. Szép legyen a nő és nőies, torna csuka felejtős.

2012. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsó,itt nem az volt a kérdés hogy a szép,vagy ronda nők jönnek be jobban,mert ez egyértelmű mindenkinek,hülye kérdés.
2012. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!