Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-16 év körüli lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 év körüli lányoknak bejönnek az alacsony, aranyosnak mondott fiúk?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 02:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az aranyosak bejönnek de az alacsonyak nem.

Amúgy lehet,hogy köcsögnek fogtok tartani de ha egy lány annyit mond,hogy aranyos vagy az ezt jelenti: kedves vagy és jófej de maradjunk barátok!

És.én ezt nem rossz indulatból írom. Csak nem szeretném,hogy össze törjön még több fiú szív a lányok köntör falazása miatt!(amit egyébként jó indulatból csinálunk!!)


15/L

2012. aug. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem. De volt a régi osztályomban egy nagyon arányos fiú, basszus, olyan cincogó hangja volt.. Mai napig emlékszem a hangjára... :DD
2012. aug. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
nálam azért ne legyen alacsonyabb.. és mivel én viszonylag alacsony vagyok, ez nem lehet nagy probléma:DD 16
2012. aug. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha nem ronda akkor persze
2012. aug. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Esetleg a szingli lányok írhatnak is priviben!
2012. aug. 7. 02:21
 6/20 anonim ***** válasza:
csajozni jöttél gyik re? akkor mégse vagy olyan ari?:|
2012. aug. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Aki gondolja írhat, az egy dolog, hogy bejöttem már lányoknak, de nekem fontosabb a lányok jelleme és rendes lányt még nem nagyon találtam. A szépség kevés.
2012. aug. 7. 02:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"rendes lányt még nem nagyon találtam"


Hát hallod sok szerencsét kívánok ehhez

2012. aug. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
na azt azért ne mond, h aranyosnak vagy titulálva és akkor összejönnél egy csúnyább lánnyal, bármennyire is rendes ..
2012. aug. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, te egy nagyon nagy egoista f*sz vagy :D

De a kérdésedre válaszolva, minden lánynak más az ízlése, szerinted az összes lány, a nem tudom hány milliárd billió lánynak ugyanaz lesz a véleménye? :D Ugyan már..látszik az értelmi szinted ebből az egészből..:)

2012. aug. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!