Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódíthatnám meg? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg? Van esélyem?

Figyelt kérdés
nagyon beleszerettem egy havercsajba, de nemtudom, hogy hogyan hódíthatnám meg. Majdnem minden nap beszélünk, legalább 2hetente összejárunk errearra. Nemtudom hogyan adhatnám tudtára, hogy számomra több, mint barát. Meg attól is félek, hogyha megmondanám neki, akkor a barátságunk is ugrott. Légyszives segitsetek! :) köszönöm előre is 15F, Ő 14L

2012. aug. 7. 19:28
 1/1 anonim válasza:
Hát igen... 50% az esélyed de ha meg se próbálod akkor nem is nyerhetsz!:) szerintem vagy valld be neki őszintén hogy mit is érzel, vagy közeledj felé, próbálj romantikus lenni vele és talán akkor leesik neki, én mindenesetre, szurkolok!:)
2012. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!