Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de van egy betegségem így lehet esélyem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ő is kezdeményez felém, és elég jól kijövünk egymással, de nagyon félénk vagyok és ha helyett hogy helyes válaszokat adjak neki mindig elterelem a szót és arrébb megyek tőle. Nagyon félénk és szégyenlős vagyok, úgy viszonylag jól nézek ki. De van egy betegségem amiről rakok fel videót, bell paralysisem van.


http://www.youtube.com/watch?v=D1O1Q9PKrdk


Elég rossz látvány nem? Teljesen elveszi az összes bátorságomat, persze mindig határozott vagyok és bátor. De mindig ott van az a HA kérdés.


Nem is tudom, mit mondjak nem akarom magamat sajnáltatni, ne hogy azt hidjétek :DDD


20 éves vagyok és azóta 1-szer volt olyan komolyabb szerű kapcsolatom talán 2hónap tartott, de az is azért mert gazdag vagyok.


Aki most van lány, ő nagyon helyes és aranyos is, nem hinném, hogy a pénzért érdeklődne az érzései és gyermetek gondolkodása rendes és okos emberré teszi és nagyon tetszik... Alig bírom ki a közelében, hogy ne mondjam el neki hogy tetszik és hogy többet szeretnék mint puszta barátság, állanódan feszült vagyok a jelenléte előtt, a mellkasom a hasizmom a kezeim a lábam mind eggyé váll és kővé dermed attól, hogy vissza kell tartanom az érzéseimet.


Valami kis segítséget várok, akár mi bátorítást vagy amit gondolotk, az igazat amit gondoltok , csak bátran.


2012. júl. 29. 02:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő kezdeményez hol itt a baj? Egyébként meg sok ember szívesebben van valaki olyannal akinek van valami testi problémája mivel így a saját hibáit könnyebben elfogadja. Amúgy azt mondják, hogy le kell szarni ezt (bár tudom, hogy ez nem ilyen könnyű) mivel ha rágörcsöl az ember egy szorongó kis magába forduló gyerek lesz és ez sokkal rosszabb lehet mint a problémád (kivéve a felületes seggeknek). Szóval bátorság! Amúgy mennyire súlyos ez neked?
2012. júl. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

dehogy ijesztő,

vicces is szerintem,

ha lányba látnék ilyet,

biztos, hogy leintem.


tessék egy dal,

az internetről lopom,

nekem jó kedvet ad,

neked is azt fog, tudom.

2012. júl. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. júl. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Figyelj,ha ő is kezdeményez,akkor tuti bejössz neki,és elfogadd úgy ahogy vagy :) Tök jó dolog,hogy így is van bátorságod,nem lehet könnyű,az a fontos,hogy legyél határozott!

OFF : nem tartozik ide,de régebben láttam egy srácot a buszon,neki is valami hasonló problémája lehetett,de iszonyat helyes volt,nem is ismerem,még a nevét sem tudom,de nagyon megfogott maga a külseje,simán összejönnék vele,és egyáltalán nem zavarna a betegsége

2012. júl. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem léptél oda hozzá?
2012. júl. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tele vigyorgó fejjel a kérdés, meg gazdag vagy. Talán ebből a betegségből nem kéne viccet csinálni. Örülj hogy neked nincs ilyened te f*sz.
2012. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem utolsó , nem csináltam belőle viccet , ez az egész nagyon komoly dolog az én részemről.


Köszönöm szépen a válaszokat, kaptam egy levelet akinek hasonló betegsége van és már rég óta együtt van a barátnőjével.


Nyugottan írjatok még, szívesen elolvasom.

2012. júl. 29. 09:21
 8/15 A kérdező kommentje:

Raknák fel képet magamról, de szeretnék privát maradni félek hogy megismernek,


4-es válaszoló köszi a pozítiv választ :)

2012. júl. 29. 09:23
 9/15 A kérdező kommentje:

ötös válaszoló, ahogyan írtam, nagyon félénk vagyok és szégyenlős, ezt a kérdésemben is kiírtam.


Majd meglátjuk, hogy a mai nap hogy alakul. Majd írok.

2012. júl. 29. 10:03
 10/15 A kérdező kommentje:
lenne még egy kérdésem, hogyan adjak neki jeleket, vagy egyből térjek a lényegre, hogy nagyon tetszik meg ilyenek???
2012. júl. 29. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!