Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok melyiket szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyiket szeretitek legjobban egy pasiban? Ha lakása van, vagy autója?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 11:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Kicsit rosz a kérdésfeltevés.... de nem oktalan...

Szerintem egyébként korosztálytól függ...

15-20 között érdektelen. 20-30 között pénz. 30 felett már fontos lehet a lakás és a kocsi, mint az egzisztencia része... Szerintem... nincs ebben semmi rossz.

2012. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Lakása.Ágyon mégis kényelmesebb mint kocsi hátsó ülésén.24/L
2012. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Mókusgyilkos ***** válasza:

24L: na igen de kocsiban a dugóban el lehet ütni az időt :P

de egyébként csajozni a kocsi jobb elvégre azt oda tudod vinni 1 házat már kevésbé :D

2012. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Én magamat szeretem benne a legjobban.
2012. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

#11-et kiegészítve:


Bizony 15-20 kocsi. (Nem feltétlenül saját, de legalább a családi verdát kapja kölcsön.)

20-30: Itt már saját kocsi, külön lakás (nem baj ha még nem saját, de legalább egy albérlet)

30+: Legyen meg mindkettő.


Én azt tapasztalom, hogy ezek az elvárások. Nem azt mondom, hogy kizáró ok, ha nincs. De ha nincsenek meg, az már hátrány.

2012. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, de szerintem a lakás sokkal fontosabb, ha már maga az életet is nézzük. Mit választanál egy 60 millás porsche-t, vagy egy 60 millás luxuslakást? Szerintem az sokat nyom a lanton, ha valakinek van egy biztos helye, ahol nem kell fosni a kilakoltatás miatt. Nekem pl csak lakásom van, pici is, panel is, de még mindig inkább ezt választanám, mint ennek az áráért egy bömbit. Bár az tény, hogy a 20 alatti csajokat (vagy iskolás) sokkal könnyebb felszedni,akár egy kipofozott astra-val, mint egy igényesen berendezett lakással, pedig ár/érték arányban a lakás minimum 3x veri a kocsit.


22/F

2012. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
megnézném ki vezet 15 évesen
2012. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Utolsó: én úgy értettem, hogy a megjelölt korosztályok a lányokra vonatkoznak, tehát 15-20 éves lány várja el a fiútól. De ha ennyire bele akarsz bonyolódni, akkor meg 15 évesen az nagy plusz, ha valaki már robogóval jár és nem biciklivel.
2012. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Ha én igazán szeretek valakit,azt se fogom bánni ha csak egy sátorban lakik.Nem minden a ház,meg a kocsi,ha nincs tisztelet,szerelem,és megbecsülés egymás felé!

Lehet lepontozni! 26/L

2012. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

26/L:

csak legtöbbször, ha valaki mondjuk 25-30 évesen az anyjával lakik és busszal jár azt már komolyan se veszik, így esélyt sem kap, hogy kialakulhassanak ezek a szerelem, megbecsülés, tisztelet, stb..

2012. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!