Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok melyiket szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyiket szeretitek legjobban egy pasiban? Ha lakása van, vagy autója?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 11:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Autó. A lakás meg legyen közösen megteremtve, mindkettőnk nevén.
2012. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

20# -as és vajon miért nem?Mert a társadalom sugallja minden lépten nyomon,hogy az a valaki akinek,háza,kocsija és pénze van!Csak azt nem veszik észre,hogy az értékek meg kihalófélben vannak!

Na bumm akkor mi van,ha a szüleivel lakik?Majd ha talál egy olyan embert akit szeret,majd együtt megcsinálják a közös fészküket!Amúgy meg nagyon sok pár otthon lakik valamelyik szülőnél,mert a mai társadalomban már luxus lesz lassan az albérlet is!De ez is ugyebár azok bűne akik,otthon laknak nemdebár?

Ideje lenne felébredni a csipkerózsika álomból,és meglátni a valóságot is!

2012. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

nem tudom, miért jó, ha van már egy saját lakása, jártam már olyan pasival, lehet, én vagyok túl érzékeny, de egy széket, ha odébb tettem, már ment a duma, hogy ennek itt a helye, nem ott, meg be volt már rendezve valami borzalmas ízléssel, szürke meg fekete bútorok, sötét plüss szőnyeg, ezer törölgetni való bizbasz, mert persze azt elvárta volna, hogy én takarítsak, holott nem laktam ott.

Szerintem jobb, ha nincs lakás, és együtt teremtjük meg, és abban az én ízlésem is benne lesz, nem pedig az, hogy az én házam, te meg pucolj innen amikor én úgy gondolom.

2012. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

# 22!

Nagyon nem értek veled egyet! Mi van akkor ha valaki 30 évesen még otthon lakik? Semmi? Ez hülyeség! Az emberek zöme 18 éves koruk után munkába áll. De vegyünk azt ,hogy elmegy utána egyetemre (5 év) nem tud elhelyezkedni az első évben, de akkor is még csak 24 éves és 6 év alatt nem keres annyit, hogy kivegyen egy szaros albérlete és elkezdje élni a saját, különálló életét? Mi az istenre vár? Szóval ha valaki 30 évesen még otthon él az igenis nagyon gáz, már gyári rabszolgaként is keress annyit, hogy béreljen egy garzont és fent is tartsa. És lehet, hogy tényleg ezt pumpálja a társadalom, a média is, de ez a normális is, hogy aki felnőtt, dolgozik, adót fizet az ne a szülei nyakán élősködjön még 30 évesen is. Ha meg ennyi idősen is munkanélküli (eltartott) az meg már említésre sem méltó.

2012. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Golan Trevize ***** válasza:
Lakóautó, az az igazi!
2012. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
24#-es nagyon sok ember örül ha napi 10-12 órás gürcölésből kifizeti a számláit,és másnap már azon filózik mit fog enni egész hónapban!Nah ezért laknak inkább otthon,hogy tudjon félre rakni,és ha esetleg úgy alakul legyen egy kis tartalékja!El ne felejtsd az éremnek is 2 oldala van!
2012. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Golan Trevize ***** válasza:

26-osnak: sajnos 24-esnek igaza van.

Azok az emberek, akiket te említesz kilátástalan egzisztenciával rendelkeznek.

Az ilyenek hogyan akarnak családot alapítani, eltartani? Miből?

Nincs olyan értelmes, normális lány, aki velük családalapításra vetemedne, és jól is teszik.


Alkalmi, átmeneti kapcsolatoknál lényegtelen az anyagi háttér, de ha az ember hosszú távon, komoly kapcsolatban dolgozik, igenis számít.

Vagy majd éhezzenek a gyerekek? Vagy apuka-anyuka 16 órákat fog dolgozni? De akkor meg ki neveli a gyerekeket?

2012. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#27


Egyetértek! Igen sokan vannak, akiknek a gyári munkából, vagy nem is teljes idős munkából, csak arra futja, hogy kijöjjön a hónap végére. Kilátástalan, hogy elköltözzön otthonról.

Lehet hogy igazságtalan az élet, de ezek az emberek nem fognak tudni ellátni egy családot. Aki élete elején tanul rendesen és kihozza magából a maximumot, abban van annyi, hogy később tudjon előrelépni. Szerintem nem feltétlenül kell azt mondani, hogy rohad a világ, ha valaki ezzel is számol...

2012. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Rohadt ribik akik a lakásra meg a kocsira hajtanak! Sajnos sok van belőlük. Kérdező, neked sincs egyik sem, mi? Nem gáz, vagyunk ezzel így páran...
2012. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
a közalkalmazotti fizetésemből egy darab szobát tudtam kivenni, nem egy lakást. Oké, megyeszékhely. 50+rezsi egy panel albérlet. A fizetésem sem volt sokkal több.
2012. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!