Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akinek általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akinek általános iskolában nem tetszettem, annak most 7 év eltelltével sem fogok? 21L

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy én nem igazán változtam. Azért nem tetszettem neki, meg senkinek az osztályból, mert mindig is duci voltam. Mostanra is igy maradt, csak azért az arányok változtak rajtam, és az arcom sokkal szebb. A felnőtt férfiak közül sokaknak bejövök, szóval mára nincs ilyen gond mint régen.

Szerintetek lehetséges hogy változott azóta az ízlése? Vagy akinek 14 évesen a sovány nők tetszenek annak mindig is azok fognak?


2012. aug. 8. 15:01
 1/7 okoska31 ***** válasza:

mi van, meg akarod neki mutatni, hogy na ugye?

miért nem azokkal foglalkozol, akikről tudod, hogy tetszel nekik?

2012. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sorok között olvasva nekem az jön le, hogy 7 éve ugyan arra f*sz-ra izgulsz. Ez elég szánalmas.
2012. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogyis. Arról van szó hogy, nem találkoztunk azóta meg semmi, de tegnap elkezdtünk neten beszélgetni. És képei alapján ő nem rossz ma sem. És most elkezdett érdekelni ez a téma, mert neki sincs senkije.
2012. aug. 8. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
hívd el valahova 3szor, ha sosem ér rá hagyd :D
2012. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ASOT ***** válasza:

7 év ebben a korban teljes hormonváltozással jár.


A tested az arcod minden, és remélhetőleg értelmi szinten is.

2012. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem tudják, hogy milyen az izlésük, csak majmolnak valakit általában. Neked is nagyobb -láthatolag- az önbizalmad. Hajráááá!
2012. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hat,engem lassan meg sem ismernek,annyit valtoztam 7ev alatt.en sem voltam nadszal,duci sem,de most mar jo ideje napi 2x2ora kondi.persze nem csak a testem valtozott.na,de ne rolam beszeljunk.szoval,alt.suliban azert ott van a kozossegi nyomas is,lehet,h tetszettel neki,de ciki lett volna bevallania.egyebkent egy sorozos beszelgetes sok mindenre fenyt derithet,latatlanban nehez ezt megitelni.
2012. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!