Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellenek az önbizalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek az önbizalom hiányos pasik senkinek?

Figyelt kérdés
És így hogyan legyen önbizalmuk?
2012. aug. 8. 23:26
1 2 3 4
 1/31 Mókusgyilkos ***** válasza:
83%
és önbizalmat csak csajozással lehet építeni? elég szar 1 világ lenne :D
2012. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Gyűjts magadnak, persze, majd hozzád vágják, nem?
2012. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
59%
Mert a nő a férfiban a dominanciát, erőt, biztonságot keresi. Ez genetikailag van beléjük kódolva. Meg ha logikusan nézed akkor kinek kéne olyan pasi akinek állandóan bizonygatni kell, hogy nem lúzer stb
2012. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%
Hát előbb kell önbizalmat építeni (nem mástól várni, hogy adjon), és ha már van, akkor jönnek is a megerősítések sorban...
2012. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Eddig egyik válasz sem hasznos.
2012. aug. 8. 23:30
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Mert senki nem akar magának szerencsétlen pasit... Engem kifejezetten irritálnak pl az ilyenek:/
2012. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

A nem hasznos és a nem az amit szeretnél hallani között elég nagy a különbség...

Ahelyett, hogy itt sírsz inkább csinálhatnál valami hasznosat ami során fejlődhet az önbizalmad.

2012. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
És például mi lenne az? :)
2012. aug. 8. 23:34
 9/31 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig hasznosak mivel tényleg ne a másik nemtől legyen önbizalmad, hanem saját magadtól. Senki nem szereti ha egy kapcsolatban azt kell bizonygatnia állandóan hogy jaj de jó vagy jaj de szép vagy. Ezért nem "kellenek". De ez is túlzás mert rengeteg önbizalom hiányos nőnek, férfinak van párja....
2012. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%

Én hozzámentem egy ilyenhez (hülye szerelem). Mint valami ovis kisgyereket, úgy kellett simizni a buksikáját és legyezni az egoját, hogy igen, értékes vagy, okos vagy, ügyes vagy. Teljesen kiborított azzal, hogy állandóan nyavalygott, hogy biztos más, jobb pasira vágyom, ő nekem nem elég jó, majd biztos elhagyom. A végén annyira be tudta magának bizonyítani, hogy ő is f.sza csávó, hogy otthagyott terhesen plusz egy pici gyerekkel egy másik csajért.


Soha többet nem leszek másnak az anyukája, nem fogom az önbizalmát legyezgetni, csak olyan férfivel kezdek, akinek helyén van az önbecsülése. (szerencsére van még ilyen)

2012. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!