Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a pasi tele van önbizalomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi tele van önbizalommal vagy önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés

Randiztam egy pasival,és tudom hülyén hangzik,de egyszerűen nem tudom hova tenni. Tényleg nem. Leírom.


Ilyen eszméletlenül nyugodt és laza,és úgy látszik rajta,h nem igen lehet lázba hozni semmivel. Olyan határozottnak tűnik,mindig a szemembe nézett,amikor hozzám beszélt. Teljesen természetes volt, semmi kényszer,semmi erőltetett nem volt benne. Látszott rajta,h semmit sem akar rám erőltetni. Tipikusan olyan,hogy úgy ráhagyja az emberekre a dolgokat. Ha így van akkor jó, ha nem így van,akkor az is jó. Mintha minden jó lenne neki,közbe meg leszarja a világot.



2012. jún. 27. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy valóban leszarja a világot. Egyébként ha a randi során soha nem billen ki ( vagy te nem tudod kibillenteni ) ebből a neutrális állapotból, akkor ne gondolkodj sokat, lépj le. Jobban jársz, mert később sokat fogod idegesíteni önmagad....
2012. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyik sem biztos, Egy FLEGMATIKUS emberről ezt nehéz megállapítani :D
2012. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És egy ilyen pasival mit lehet kezdeni?

Az a baj,h nagyon bejön.

Mit csináljak vele,h valamit kihozzak belőle?

2012. jún. 27. 10:43
 4/11 A kérdező kommentje:
azért lenne jó tudni,h melyik a kettő közül,mert ha önbizalomhiány miatt ilyen,akkor bátorítanám. ha meg túl nagy egója van,és tele van önbizalommal,akkor meg szívatnám...
2012. jún. 27. 10:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok csak lányban. Minden mindegy, nekem jó. Elég kényelmes. És én eléggé tele vagyok önbizalommal, másom sincs, csak egom.
2012. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard se pumpolni, se leszívni, ne akard a leendő partneredet megváltoztatni. Azért kell tetszen, amilyen, nem kell "helyrefaragni" senkit. Az ilyen "majd én megváltoztatom"-ból lesz a sírás. Aki ennyire flegma, attól többet szerintem ne várj. Nekem is volt egy ilyen randipartnerem. Semmilyen hatást nem váltottam ki belőle, úgy hogy hagytam is.
2012. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

írtad hogy tetszik neked, bejön akkor nem mindegy milyen ?

az számít hogy néz ki nem ?

2012. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hmm ez a leírás rám illik :D. A külső szemlélő biztos csak azt látja, hogy leszarja a világot, de lehet más is van a dolog mögött például meg kéne nyitnod, ha meg ismered nyerd el a bizalmát és akkor fog változni, akkor majd lázba tudod hozni. A bizalmát úgy tudod elnyerni, hogy érdeklődsz az iránt ami őt is érdekli, ha beszél valamiről vagy kérdez tőled valamit mondasz róla véleményt, ezzel nagyon jól lehet az én "fajtám" figyelmét irányítani.
2012. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pasim. Magabiztos szikla szilárd, az érzelmeket nehezen lehetett leolvasni az arcáról, de igazából nagyon is izgulós volt. egyszer annyira zavarba hoztam hogy véletlen letörte a gps nek a tartóját. Ott esett le mennyire esetlen ő csak így leplezi. Nehezen megnyíló típus volt. Ő ilyen és a te pasid is hasonló lehet. Idő kell neki míg megnyílik. sok türelmet hozzá de tényleg .
2012. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezö, ez egyszeru. Ha onbizalomhianyos vagy, akkor a srac viselkedeset is annak latod, es onbizalommal ugyanigy. Legtobb not felkavarja ha nem nyaljak korbe a segget, te se vagy kivetel. Rendkivul jol le lehet vagni igy, ki a normalis lany, es ki nem.
2012. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!