Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első randin meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első randin meddig mehet el a fiú, -ha kölcsönös a szimpátia- hogy ne tűnjön tolakodónak-rámenősnek?

Figyelt kérdés

Puszi-vagy még az sem-, csók, netán a szex is rendben van?

Légyszi írjatok életkort. Főleg az idősebbek véleményét várom.


2009. júl. 20. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
ha már ismerem egy ideje pl. netről, és ott is úgy nézett ki a dolog hogy kölcsönös szimpátia, és tetszünk is egymásnak, + látszott hogy több lesz a dologból, akkor csók simán belefér. szex nem tudom, erre nem volt még példa nálam 1. randin. 2.on már igen, a mostani párommal. vele 1. randin csók, 2.on szex is.
2009. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ha nem kölcsönös,sztem a puszi akk is belefér...manapság abba tényleg semmi nincs...

Viszont ha kölcsönös,és tényleg úgy látod, h kölcsönös, és a lány nem ellenkezik a közeledésednek, akk nálam beleférne a csók is...Írta az előttem lévő h 2.on szex...lehet, sőt biztos h azért,mert túl fiatal vagyok,de nálam az 1hónap körül lehetséges vagy még később...Mondjuk én elég konzervatív lány is vagyok,vagyis sokan ezt mondják...

15/L

2009. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. igen, idősebb vagyok, 21 éves, és voltak már partnereim, így nem lenne újdonság a dolog. fiatalabb koromban én is máshogy gondolkodtam erről.
2009. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!