Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kamaszok hol és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kamaszok hol és hogyan ismerkednek?

Figyelt kérdés

A rondák is szoktak ismerkedni? Szeretnék barátokat meg egy bnőt, de nagyon ronda vagyok. Érzelem dús szerelmet keresek. Van esélyem? Ha igen, hol érdemes próbálkoznom?


17/F



2012. aug. 10. 08:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A kamaszok többnyire iskolában ismerkednek, nem bárokban, de lehet azóta fordult a világ, mióta én voltam az.


Ha meg csúnyának érzed magad, akkor tegyél ellene. Gyúrj, adj magadra és mosolyogj sokat.

2012. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az iskolában nem akar velem senki se ismerkedni meg egy ismerősöm azt mondta osztályon kívül nem is érdemes, mert velük csak szünetekben találkoznék. Osztálytársaimmal meg nem igazán jövök ki jól és már nem is fogok :(
2012. aug. 10. 08:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szünetekben, meg iskola után, hétvégén... Nem csak az iskolára korlátozódhat az ismerettség. Nekem sok felettem járó ismerősöm van... Szerintem most lesz pár az alsóbból is, mert jönnek :D

F/16

2012. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

órán meg a tanára kéne figyelni, nem másokra....

de lehet ez is megváltozott az elmúlt 20 évben?


csodálom, hogy senki ne jött azzal, hogy diszkóban ismerkednek. Erre számítottam. Aztán rá is kérdeztem volna, hogy és mi van azzal, akinek nem fekszik az igénytelenség :)

2012. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Minek veritek át + magatokat is? A kamaszok ma a fb-n ismerkednek, de nem úgy hogy beszélgetnek és megtudnak egymásról információkat, minthogy az ismerkedés lenne, mert az gagyi és nem menő, mekkora cink már az. Hanem url csere van. youtube linkelgetés, likeolgatás, jófejkedés, kommentelgetés, tükör előtt pózolás, kiló jól megcsinált kép. Ez ma a kamaszok ismerkedésének technikája, mely felszínes, megúszós, és semmi szűrője nincs.


26/F

2012. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez nekem rohadtul nem kóser... senki se akar személyesen megismerkedni velem :(
2012. aug. 10. 10:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, ebben én sem akarok részt venni. De mint mindennek, ennek, hogy nem veszek benne részt, ára van. Gondold meg, vagy részt veszel benne és akkor lehet esélyes, bár olcsó húsnak híg a leve, vagy nem veszel ebben részt, és előfordulhat, hogy egyedül száradsz össze negatív szúrós kóróként. Én a b-t jelöltem meg. :)
2012. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez, mint a texasi póker. Vagy blöffölgetsz, aztán vagy bejön vagy buksz. Vagy mindig bedobod ,így végül kis eshetsz a vakkörök miatt, de amikor kell akkor okosban visszakapaszkodhatsz és így is lehet nyerni is akár. Ez tényleg ilyen.
2012. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
17 évesen már rég túl kellene lenne pár kapcsolaton, vagy már évek óta járnod kellene valakivel. Beteg egy arc lehetsz. xD
2012. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó!:


Kösz szépen! De még barátaim se vtak még! :'( Lehet beteg arc vagyok, de lehet zárkózott is vagy a 2 együtt. De anélkül, hogy bárkihez is hozzá szólnék, lenéznek. Szted erről én tehetek? :(

2012. aug. 10. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!