Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék leszólítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék leszólítani egy McDonaldsos eladólányt aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Régóta figyelem de nem tudtam kitalálni semmit amivel oda tudok menni hozzá mivel a városban még nem láttam sehol, csak a munkahelyén. Valami ötlet kellene

2012. aug. 10. 12:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ja mond azt neki,hogy ma nagyon csinos......
2012. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Gondolj bele odamegyek: "Fú ma nagyon csinos vagy" valami nem túl tolakodóan kellene. Még a nevét sem tudom...:(
2012. aug. 10. 12:22
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
"cső egy sajtos mcroyal menüt szeretnék"
2012. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
még a neve is ott van a mellén..könnyen meg tudod szólítani ;)
2012. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor jár le a munkaidőd?"

"nincs kedved valamikor kávézni?"

Igazából csak olyan kérdést tudsz feltenni, amire igen-nemmel tud válaszolni, mert nincs idő bájcsevejre. :D ha bejössz neki elsőre, akkor igent mond, ha nem, úgyis mindegy.

2012. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
tettesd azt,hogy közellátó vagy és mond neki,hogy hozza közelebb a csöcseit a szemedhez mert szereted az eladókat a nevükön szólítani ;) :D
2012. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Meg mondjuk megmondhatod a keresztneved... :D
2012. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

A neve ki szokott lenni írva egy kitűzőre. Ettől függetlenül tényleg mondhatod azt neki, miközben rendelsz, hogy ma különösen csinos, és egyébként is, főleg miatta jársz ide, és este, ha végzett, lenne-e kedve még meginni veled mondjuk egy kávét. Nem Mekis kávét. Valami ilyesmi szöveget. Arra az egyre vigyáznék csak, hogy ne legyenek vevők a hátam mögött, mert az nagyon kellemetlen (neki), ha ilyesmivel feltartod.


Ember, mit veszíthetsz?! :-) Ha elküld, az megtörténik 3 másodperc alatt, és túléled. Ha nem küld el, minden sínen van!

2012. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hív el randizni a Burger Kingbe.
2012. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
84%
"Szeretem a cipót,bébi,de méginkább szeretném a tiédet, sok sajttal és nyilván én beletenném a husit, amit te nagyon fogsz szeretni. Előtte viszont adhatsz egy fagyit és amiután én kinyalom kezdhetjük az akciót. A krumpli most kimarad "
2012. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!