Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye milyen kiábrándító, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye milyen kiábrándító, hogy az aranyos, kislányos, alacsony, karcsú, bájos arcú, szép lányok a legutálatosababbak jellemre és ők sértik meg a legtöbb srácot, aki bepróbálkozik náluk?

Figyelt kérdés
Szomorú, hogy nekem épp az ilyen lányok jönnek be, pedig épp két ilyen lány gázolt durvána a lelkembe csak, mert szerintünk ronda vagyok. Mindig is rondának tartottam magam, de miért kellett megalázni sok ember előtt? Miért nem elég annyi, hogy bocs, de nem vagy az esetem? Én sosem bánnék így egy lánnyal sem, mégha ne is jött be külsőre. De ezek után már nem tudok úgy nézni a lányokra, mint ártatlan virágszálakra, tartok tőlük, még inkább félek velük ismerkedni és, ha online képet kérnek rólam, már előre félek, hogy vajon nem fog-e megsérteni újra egy. A többség szerencsére lekopik, ha meglátja a képemet. Ez is jobb, mintha a képembe vágná, hogy ronda vagyok. Tudom, hogy az vagyok, de mégis fájt, amit élőben csinált velem az a külsőre ártatlannak, bájosnak tűnő alacsony, vékony lány. Egy életre elment azóta a bizalmam a női nem iránt. Mindben a rosszat látom, az ártó szándékot, így már ismerkedni sem merek velük, max csak akkor szólok egy lányhoz, ha valami fontos dolog felől érdeklődöm.
2012. aug. 11. 00:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy ki mennyire bunkó, nincs összefüggésben a külsejével, ember... -.-'
2012. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Ne keseredj el, ne félj a lányoktól, csak mert találkoztál két felszínes k***ával, akik megbántottak attól még nem kell mindegyikre ugyanúgy tekinteni. Szerencsére vannak kivételek, köztük keresgélve meg is találhatod az igazit. :)
2012. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Hole Hunter ***** válasza:
82%
Siránkozásból sosem lesz nő...
2012. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát ilyen nő nem is kell, amilyenek ezek...
2012. aug. 11. 00:51
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem pedig pont a dagadtabb, csúnyaább lányok a leggec1bbek
2012. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%

sok ember előtt?

alap,hogy ha akarsz vmit egy csajtól,akkor el kell különíteni a csoporttól.

ha meg nem tudod elkülöníteni,akkor alapjaiban sz@r a taktikád.

írd le egy füzetbe,hogy hogyan próbálkoztál náluk,és többet ne kövesd még egyszer ugyanazt a hibát.

a visszautasítás nem más,mint a technikád minősítése.

velem is volt sokszor,hogy mondta a csaj,hogy most nem,így meg úgy.

szüneteltettem 2hetet v 2 hónapot attól függ,következő menet,új módszer,és megdugtam.

2012. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Kuldenel kepet?

Am ezert kellenek a haver csajok, h ők majd jol helyreteszik az ilyeneket ;)

De ha nem v beszari te is visszaszolhatsz am..

2012. aug. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 AngelLady válasza:
már megbocsáss,de én pont olyan vagyok ,mint amit leírtál,DE egyáltalán nem tartom magamat(és mások se) utálatosnak...nem kellene általánosítani hogy :alacsony ,szép,bájos---->utálatos...ennek így semmi értelme...azt meg sajnálom ,ahogy elbántak veled,de hidd el találsz majd egy lányt ,aki majd nem a külsőd alapján ítél meg
2012. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
92%
Képzeld, rengeteg lny van, akik szépek, de nem kapnak elég visszajelzést a fiúktól, mivel ti fiúk mindig azoknak a lányoknak udvaroltok, akik a figyelem középpontjában vannak.A többit magasról leszarjátok :)) És ez elszomorító.
2012. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!