Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témával lehet lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témával lehet lányokat megszólítani?

Figyelt kérdés
Mivel szokott kezdődni egy ilyen beszélgetés?
2012. aug. 11. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
esetleg megkérdezheted tőle hogy viszket e neki mert akkor jól megvakarod neki,vagy pl mikor élveztél legutóbb nagyot...ilyen témákkal:)
2012. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
11:41 : Leginkább értelmes válaszokat szerettem volna kapni.
2012. aug. 11. 11:43
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Komolyan kérdezem!
2012. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
11:45 : 20
2012. aug. 11. 11:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször a helyzet hozza. Ha pl vonaton utazol NE a cukor áráról kérdezd a lányt, vagy fiút. :) Hanem odamész hozzá megkérdezed, hogy: "Ez a vonat megy Piliscsabára?" Utána, ha válaszol könnyebben lehet folytatni, mert megkérdezheted hová megy, stb. Legalábbis én így szoktam.
2012. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Vuk vagyok, kicsit ravasz de lompos a farkam!
2012. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3%
20 évesnek nem kéne itt tartani :D
2012. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amivel akarod, csak lehetőleg ne le támadd.
2012. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ötösnek igaza van. A helyzet dönti el, hogy mivel is lehet indítani. Buszmegállóban vagy vasútállomáson ez tökéletes példa. Nekem a kedvenc helyem egy pláza bizsus boltja. (az mindig tele van csajjal) - bemegyek kicsit nézelődni,majd bent kinézek egy olyan csajt, aki ránézésre aranyos, mellesleg nagyon jól is néz ki. Akkor megszólítom valami szar indokkal, hogy pl az unokatesóm szülinapjára szeretnék venni valami vackot, de nagyon balfék vagyok az ilyen mütyűrök kiválasztásában, segítene-e? Általában segítenek és onnan már egy hosszabb beszélgetés indul el, persze nem kell feltétlenűl vásárolnod is, de utána már sokkal könnyebben hívod meg egy üdítőre vagy akármire. Direktben is lehet csajozni,amikor semmilyen szöveget nem találsz ki, csak odalépsz hozzá és már azzal indítasz, hogymennyire szép és mennyire bejön neked. Sajnos ezt sok csaj nem tudja megfelelően kezelni és zavarba jönnek,majd ott hagynak vagy elküldenek, de vannak rafkós csajok akik egyből feltesznek egy keresztkérdést, itt igazából minden azon múlik, hogy mennyire állod meg magad az ilyen helyzetekben. De lehet könyvtárban, szupermarketban, strandon utcán, akárhol leszólítani csajokat, az a lényeg, hogy legyen valami aktuális kérdésed, témád amivel indítasz és az mindegy, hogy valóságról, vagy fikcióról beszélünk. Ha egy percig tudsz vele dumálni, akkor már jöhet a bemutatkozás, ha 2 perc után nem rázott le,akkor jöhet a témaváltás, vagy ha spontán elhívod valahova, de visszautasít, akkor még mindig elkérheted a számát vagy akármilyen elérhetőségét.

Nekem speciál a le/megszólításokkal már abszolút nincs problémám (sokat gyakoroltam) de ahhoz jó duma kell és lutri is, hogy egy vadidegen csaj beüljön veled valahova kávézni, de nem lehetetlen! A spontán helyzeteket kell megbecsülni, járj nyitott szemmel! És ne úgy indulj el otthonról, hogy akkor én most mindenképpen becsajozok! Inkább számíts a véletlenekre,mert arra sokkal több esélyed van :)


22/F

2012. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pont így
2012. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!