Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék találni egy pasit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék találni egy pasit? És hogy szerezhetem meg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 19:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hol tudnék találni egy pasit?"


hát ez tipikus, másik fél is ezt kérdezi hogy hol van jó nő.


az a gáz hogy tudatosan keresed, akkor nincs. amikor meg nem várja az ember akkor egyből.


sajnos jó választ erre nem lehet adni. egy biztos legyél minél többet pasi közelben. tánc klubok, futás, stb...

ha otthon ülsz, akkor tuti nem fog senki észre venni. sajnos, vagy nem sajnos.

2009. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

18:57-es vagyok. A felettem szólónak igaza van. Vagy ott az egyetem, főiskola, munkahely... De már megemlítették a chat-et, internetes társkeresőket, amelyiket szeretnéd. Bár én nem nagyon kedvelem az internetes társkeresést, de hátha neked bejön! :-)

Csak rajta! De óvatos legyél!

2009. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szórakozgass a barátnőiddel,a többi meg majd egyszer csak jön magától!
2009. júl. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Neten tökéletesen lehet ismerkedni itt bárhol találsz magadnak pasit.:D vagy mennj el strandra az tökéletes hely az ismerkedéshez. vagy bulizz:D ott tuti h találnál magadnak;)
2009. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok azért remélem segíthetek valamit..:)

Nekem most van barátom nagyon imádom...:$

Mi pl az utcán ismerkedtünk meg mert ő gördeszkázik mi meg éppen kint voltunk a csajokkal kicsit...Aztán unokatesóm ismerte és hát ottmaradt velünk elvoltunk egész délután.Hugom már régebb óta ismerte és elöször tőle kérdezgetett rólam h mi a kedvenc színem kajám meg h mijen srácok jönnek be...persze én erről nemtudtam aztán felvett msre beszélgettünk meg összefutottunk még párszor az utcán aztán 1x mondta msnen h kimehetnék majd vele sétálni mert szeretne mondani valami személyeset persze nembírtam ki mert beleszerettem..*.*

Aztán elmondta h szerelmes belém kimentük még 2x sétálni és a másodiknál már feküdt a padon úgy h a kezemen vt a feje...aztán mikor megkérdezte vna h járnék e vele jöttek a haverok...Hát az 1ik megkérdezte h "ti most jártok?!" nemmondhattam mást csak az igazat és azt mondtam h igen mert tudtam h meg akarja kérdezni...

Hát nekem így sikerült...

Kis regényemből kifolyólag arra céloztam h ne az interneten..összefuthatsz vele akár az utcán mint én...

Ajánlom h lehetőleg helybeli legyen mert így többet tudtok találkozni..(:

Remélem azért segített...

2009. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

vegyél a boltban, vagy fogj ílyat és nyila és vadássz :)

Pasi sokmindenüt van csak nem biztos, h optimális... Keress kiszemeltet és próbálkozz, v hívd fel magadra a figyelmet...

2009. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért van az, hogy nagyon sok 15-16 éves csaj beképzelt, és mind azt hiszik, hogy akkora jó poén a fiúkat baszogatni azzal, hogy nem írnak vissza nekik, de még maguk sem tudják mit akarnak egyáltalán...


Na de semmi gond, egy nőgyűlölővel van dolgod, velem járhatsz, de nem érdemes :::::::::D

2009. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!