Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az férfiatlanság, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az férfiatlanság, ha valaki nem bírja a bunkó flegma nőket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, már miért lenne az?
2012. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
A nők nem bunkók és nem flegmák... A tini lányok viszont igen, ők gyakran....
2012. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egyszerre vagyok vele, úgy ,hogy utálom őket de viszont valamiért jobban feltudok rájuk izgulni...de UTÁLOM ŐKET:D
2012. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a kérdéseden azt érted, hogy a saját kategóriádnál jóval jobb nőkre indultál, azok meg tojtak a fejedre, akkor férfiatlanság.
2012. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok jobbnál jobb nőkre indulni mert azok alapjáraton bunkók és flegmák. Az rosszabb mintha olyannal járnék akitől hányok. De egyik véglet sem kell.
2012. aug. 13. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még olyan lányt, aki szép is lett volna meg egyben aranyos, bájos is jellemre. Ilyen lányok nem is léteznek, már ezek után ráébredvve a dolgokra, úgy döntöttem, csak szexre hajtok, ha a lányok ilyen kegyetlenek, akkor nekem sem kell érzelmeskedni velük.
2012. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a "lányok" kegyetlenek,ahogyan azt te már helyesen kifejtetted előző, hanem a lányoknak az a rétege amelyiket emlegeted. Keresgélj te is a saját kategóriádban, és még az is lehet hogy találsz valakit.
2012. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lányok igenis kegyetlenek. A saját kategóriádban sem találsz rendes lányt. És nem csak a tinilányok flegmák és bunkók. Egyébként nem is olyan szépek ezek a rétegek, csak kisminkelik magukat, felvesznek kivágott ronda ruhákat, amiből kint van a seggük meg a fél csecsük aztán flörtölgetnek mindenkivel.


Most még mindenkivel kufirclnak, majd összejönnek valami majommal akivel családot akarnak alapítani, meglesz a gyerek, de a csávó rájön hogy nem jó a kapcsolat, vagy pont olyan csávóval jöttek össze aki tényleg kritikán aluli selejt. Így hát a csávó otthagyja őket 1-2 gyerekkel, és ezek az ún flegma, bunkó lányok már a kutyának se kellenek.


Persze van olyan csaj aki jól jár mert szerez magának egy vele egy agyszinttel rendelkező csávót, vagy egy dúsgazdagot és vele marad, még jól is járt.

2012. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!