Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokkal való ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokkal való ismerkedésnél mi a legrosszabb (de még reális! ) reakció, amire számítani lehet? (Tapasztalatok is érdekelnek. )

Figyelt kérdés

Tehát elutasításnál mire készüljek, mi a legdurvább, amit a lány mondhat/tehet? Természetesen a realitásoknál maradva (pl., ha egy pályaudvaron kezdeményeznék valakinél, nyilván nem lökne a vonat elé, stb. :) ).

Azért is érdekel, mert sokan írnak negatív tapasztalatokról, amik miatt nagyon elbátortalanodtak, és kíváncsi vagyok a konkrétumokra.


2012. aug. 13. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Flegmaság, arrogancia, esetleg a "Szállj le rólam, nem érdekelsz, hagyjál békén!" nézés.
2012. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kiröhögnek majd faképnél hagynak!Kell ennél rosszabb?
2012. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhög a barátnőivel együtt.
2012. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez milyen aranyos kérdés:D

Javaslom próbálj meg, olyan lányt keresni, aki egyedül van, nem a barátnőikkel és nem olyan "feltűnő" jelenség, így könnyebb leszólítani is. Átlagos sablon szöveg a 'van pasim", vagy "most nem keresek társat". De ilyenek után szerintem ne add fel és keress tovább, előbb-utóbb, úgy betalálsz. Sok sikert!

2012. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiröhög a barátnőivel együtt, gyorsan lefotózzak az arcod, hogy kitegyék a facebookra hogy "ez a loser próbált ma felszedni XDXD" és ahogy sétálsz el mutogatnak rád és röhögnek mekkora loser
2012. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Ez milyen aranyos kérdés :D"


Ehhez képest képest mégis hasznos választ adtál! ;)


Igen, én sem társaságokkal gondoltam a kezdeményezést, legfeljebb, ha előbb "elcsalogatnám" a bandától, de ahhoz kell egy karizma.

Azok a reakciók, amiket írtál, teljesen rendben vannak. Amitől én inkább félek, hogy a környezet előtt éget le, pl. hangosan elkezd nevetni, vagy kiabálni, esetleg lökdösni. Az ilyenre nem tudom, hogyan reagálnék.

2012. aug. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!