Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bunkóság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság lenne ezt visszaírni neki?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akire neten ráírtam. Egy ideig néha-néha leveleztünk is, e ez később elmaradt. később írt vissza nekem, a felvételire meg miegysmásra hivatkozott, hogy azért nem írt. Egyébként minden nap elég sokat fenn volt facebookon, tehát ez kamuduma.

Na amikor 2 héttel később ezeket visszaírta, mondom oké, majd beszélünk valamikor. Persze akkor már eldöntöttem, hogy nem írok neki többet, mivel ilyen kamudumákkal engem ne árasszon el.

Ő is írta, hogy majd beszélünk. Én viszont vagy 2 héttel később töröltem, erre ő most visszaírja ezt: töröltél?


Én ezt írnám neki vissza, szerintetek nem lenne nagyon beolvasás?

Igen töröltelek, mivel nem ismerlek, 2* beszéltünk, azóta egyáltalán nem. Nekem meg csakis olyan ismerőseim vannak, akiket ismerek. Meg egyébként nagyon utálom ha valaki baleknek néz, mivel férfiból vagyok.


Hát kb erre gondoltam, de a végleges szövegeket mikor elküldöm, még mindig csiszolgatom, hogy egy határozott érett embert adjon vissza.



2012. aug. 14. 13:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Már miért kellene visszaírnod? Nem tartozol feelősséggel iránta, 2x beszéltetek. Majd megunnja az írogatást, te meg olvasás nélkül töröld. 29n
2012. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, nem így kellene válaszolni neki!


Egyenesen és nyíltan mond meg neki, hogy mi a problémád. Azt írtad, hogy még csak 2x beszéltetek. Ez még semmi.

Két beszélgetésből még nem is tudod megismerni, azt se tudod milyen ember, milyen az élete ( h most tényleg milyen a felvételije vagy éppen azért nem ír -e vissza).

Lehet, hogy éppen ebben lányban találnád meg a számodra ideális társat. Ha nem akarod, hogy bármi is kialakuljon, akkor nyugodtan küld el neki ezt a szöveget.

Nekem csak ennyi a véleményem


18/L

2012. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Igazad van, semmi sem kényszeríti hogy vissza kellene írnom neki.

THX!!

2012. aug. 14. 13:58
 14/23 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Nyugodtan kérdezz ha gondolod! :)
2012. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

18/L:


A problémám igen ez, hogy kb 2* beszéltünk. Ahogy nekem lejött a dolgokból(pl. 2 hét után válaszol, pedig facebookozott szinte egész nap mindig) nem nagyon dumálna, illetve később találkozna.

Ha össze is jönnék vele valamikor, az 100 hogy nem lenne jó kapcsolat, és ez az ő, és az én hibám is lenne.


De amúgy neki most miért nem mind1 hogy ismerőse vagyok, vagy sem? Nem ismerem, 2* beszéltünk stb. Illetve a korrektség véleményem szerint az, ha megmondom nyíltan, hogy nem akarok veled beszélni, nem az h 2 hétig nem írok vissza, meg X ideig egy szót sem váltunk.

2012. aug. 14. 14:04
 16/23 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, arra vár, hogy te írj rá. Végül is eddig te "kezdeményeztél".


Lehet olyan verzió is, hogy egy kicsit félénk, nem tudja, hogy igazodjon hozzád, próbálna megismerni de talán nem tud vagy nem mer. Egyik ok ez is lehet amiért későn válaszol.


Attól, hogy fenn van a facebook-ok még nem jelenti azt, hogy mellette nincs más elfoglaltsága.


Szerintem tartsd vele a kapcsolatot tovább, beszéljetek, ismerjétek meg egymást jobban. Írd neki, hogy szeretnéd megismerni, esetleg szimpatikus. Hátha begyorsul a társalgás :)


Ha már végképp nem bírod az "időhúzását" akkor keress mást.

2012. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Sz*rd már le. Told arrébb a biciklit. Nehogy már a nyúl vigye a puskát. :D Csak játszadozni akar. És zavarja, hogy nem foglalkozol vele. Beletiportál az ego-jába. Ezt akarja kompenzálni. Ha el kezdesz vele újra foglalkozni, helyrerázódik az önérzete, és leráz.


Hidd el jártam már így.

2012. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy mi bajod, és kész. Az meg elég nagy balfaxság lenne, hogy olvasás nélkül törlöd a leveleket, lehet bejössz neki, és tényleg csak készült az érettségire. Én is sokszor úgy hagyom fészbukot.
2012. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én általában úgy hagyom a facebookot ha tanulok. lehet hogy nem kamuzott,csak bizonytalan.


ha le akarna rázni,akkor örülne hogy törölted,és nem írt volna.

2012. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Sztem ne írj neki ilyen durvát. Inkább csak annyit, hogy azért törölted mert komolytalannak gondolod, hogy 2 hétig nem volt képes válaszolni. Lehet megijedt az ismerkedéstől és nem pedig szórakozik.
2012. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!