Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bunkóság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság lenne ezt visszaírni neki?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akire neten ráírtam. Egy ideig néha-néha leveleztünk is, e ez később elmaradt. később írt vissza nekem, a felvételire meg miegysmásra hivatkozott, hogy azért nem írt. Egyébként minden nap elég sokat fenn volt facebookon, tehát ez kamuduma.

Na amikor 2 héttel később ezeket visszaírta, mondom oké, majd beszélünk valamikor. Persze akkor már eldöntöttem, hogy nem írok neki többet, mivel ilyen kamudumákkal engem ne árasszon el.

Ő is írta, hogy majd beszélünk. Én viszont vagy 2 héttel később töröltem, erre ő most visszaírja ezt: töröltél?


Én ezt írnám neki vissza, szerintetek nem lenne nagyon beolvasás?

Igen töröltelek, mivel nem ismerlek, 2* beszéltünk, azóta egyáltalán nem. Nekem meg csakis olyan ismerőseim vannak, akiket ismerek. Meg egyébként nagyon utálom ha valaki baleknek néz, mivel férfiból vagyok.


Hát kb erre gondoltam, de a végleges szövegeket mikor elküldöm, még mindig csiszolgatom, hogy egy határozott érett embert adjon vissza.



2012. aug. 14. 13:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Válaszolni azért illik. Én elsőre annyit írnék, hogy igen, ha kérdezné, hogy miért, higgadtan valami olyasmit, hogy amennyit írunk egymásnak, nincs értelme, hogy fenn hagyjalak az ismerősök között.
2012. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

most ahhoz írok hogy ha leakarna rázni örült volna hogy törölted, n szerintem nem feltétlenül. PERSZE ez is csak egy lehetőség!


Én is ismerek olyan embert, aki érted szóval ehhez viszonyítva, várja hogy kedveskedj neki rá írj stb., azt tedd amit szeretne, pl visszajelölöd csak azért hogy aztán elküldjön a büdös francba.


Amit valaki más mondott, hogy olyan érdekesen működik ez, te most letíltottad ez felcseszte az agyát "MICSODA?? LETILTOTT?! ENGEM SENKI SE TILT LE!" persze ha ez lett volna valszeg már rád írt volna, hogy Hrrrggg!.


De ezenkívül lehet hogy ugyanúgy hasonlóan érez, csak nem felidegesítette hanem lehangolta, és most szomorú aztán ahogy újra jó kedve lesz elküld téged a francba annak ellenére hogy végül is kedves voltál. És akkor feleslegesen törted magad.


Szóval röviden olyasmiről beszélek hogy telefonbeszélgetés és akkor "JÓ, MOST LETSZEM!" "NEM, ÉN TESZEM LE!!" BAMM!. Vagy "ki van rúgva!!" "áhá csak szeretné!! ugyanis felmondok!!" stb


nem feltétlen kell túlkomplikálni akármi lehet, de ha nincs nagy jelentősége, akár vissza jelölheted, vagy írhatod hogy bocs de úgy érezted őt nem érdekli ez, aztán visszajelölöd. Csak igazából itt most az a baj hogy már törölted is, és akkor most meg megtorpansz hogy áá inkább mégse? az kicsit olyan furán jön le.

2012. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

nem írtam neki vissza, erre most megint ír. Most nem értem, egy törlés ekkora fájdalom a női egonak?


"ha ne mszeretnél válaszolni...leglalább azt írd meg miért!?..nem értem. miért töröltél?"

2012. aug. 19. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!