Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy borulhatott fel ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy borulhatott fel ennyire a fiúk, és lányok aránya a szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés

tulajdonképpen a szakításom óta idestova 4 hónapja buliból buliba megyek, heti 2 parti discoban szinte mindig, meg 7 közbe kocsma, meg strand, fesztiválok de csak egy napra mert nincs sok pénzem sajna...

és azt látom ,hogy alig van lány, nagyon kevés...:/// akik meg vannak azokra is hajtanak, vagy pasijuk van.

egy közép, sőt alsó kategóriás csajszi is válogathat, mert megteheti, annyi pasi van....

akárhova nézek csak a borostás arcok, vagy ha vannak is csajok, akkor a pasijukkal, vagy éppen 120 kilosak, vagy 5 pasi zengi körül szegény lányt...

miért van ez így????

jo persze bennem van a versenyszellem, nem is baj a versengés, de hogy 5 pasi közé odamenjek 6. nak hogy szija...hátazé...:/

emlékszem néhány éve azért nemvolt ennyire gáz a helyzet, hogy alig van lány..:////

nincs tulnagy igényem nemarról van szó, csak érthetően ne legyen egy bálna a csaj ,akit könnyebb átugrani, mint megkerülni, legyen egy helyes arca, átlagos teste, még nagy cs*csök ,meg kerek popo sem érdekel, csak lehessen vele beszélgetni, meg normális legyen, ja és szeretne egy normális srácot maga mellé :)

olyan nagy kérések ezek? :///

vagy csak rossz helyen keresem? :/


21/F



2012. aug. 15. 01:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresed, és néhány éve tizenéves voltál, és egész más helyekre jártál, mással, és más társasággal.
2012. aug. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pont ezért már csak elvből sem járok ilyen helyekre. A mindennapi élet során úgy is kb hetente bepróbálkozik egy csaj. 24F
2012. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak rossz helyen keresed. :)
2012. aug. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hetente csaj? aztaaa....

most ezt komolyan. milyne körneyezetbe jársz, vagy hogy?

nemvagyok egy álompasi, de sztem arcra jovagyok, testen lenne mit melozni, tudom, de nálam ezerszer vékonyabb ,iylne gilisztatestű emos feelingű srácok, is olyan csajokkal szaladgálnak, hogy én érzem zavarba magam...


rosz helyen...de akkor mégis hol??? a közértben? nemtudom...igazából azvanbennem mindig, hogy áhh ugyis barátja van, és be is jön sokszor, hogy tényleg pasija van...nameg a beégés, ha véletlen megszólítom, és elhajt, vagy bocsi de ő a pasim...:/

2012. aug. 15. 01:31
 5/11 anonim ***** válasza:

utcán egyszerűbb és nagyobb a választék,vagy pl az eladólányokat,pincércsajokat is lehet oltogatni.

nem tök mindegy,hogy szórakozóhelyen vagy utcán?

így is úgyis oda kell menni hozzá.

2012. aug. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne félj a beégéstől. :D Vele jár. Szórakozóhelyeken amúgy csak pofára esés meg egy éjszakás műsor vár max.


Élj. :D Hamarabb belefutsz valakibe. Nekem a legtartósabb kapcsolatom például egy könyvtárban kezdődött. (Mindketten az utolsó darab Tolkien műre vadásztunk.)

2012. aug. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire szar a helyzet vagy faluban laksz?Honnan írsz?
2012. aug. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem járok, könyvtárba...xdddd, meg nem hinném ,hogy nyáron tele van jocsajokkal....:/


hát ilyn kisvárosban lakok, van disco szerűség, egy csomo kocsma, sokszor vannak kulturális programok, szabadtéri dolgok, ée ottis alig van lány..:/

2012. aug. 15. 11:01
 9/11 anonim ***** válasza:
2es válaszoló voltam, sokat utazok vonaton, meg egyébként is sok emberrel találkozom, ezért. 24F
2012. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, hogy Te hol laksz .. de bármikor, akármerre néztem, mindig voltak csajok...


Biztosan rossz helyen kerestél.


Osztálytársaid, vagy kolléganőid azért csak vannak?

Nekem is kolléganőcsajom van :)

2012. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!