Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ehhez? Szerintetek ez nagyon gáz lenne? :D (érdekes kérdés)

Figyelt kérdés

Hát még régebben megismerkedtünk egy lánnyal, azóta nem rég találkoztunk is és nekemnagyon megtetszett.:D (mindig azt mondja hogy aranyos vagyok, de erre még most sem tudok mit mondanixd) aztán facebook-on beszélgettünk stb.., és kiderült hogy ő is tetszik nekem meg én is neki:) Hülyeségből mindig azzal szoktuk egymás "csesztetni" hogy megkérem a kezét és elmegyünkxd meg ő is mondja hogy mikor kérem már meg:D

De az mi facebookon megkérdezni tőle hogy járunk-e?-.- hát azt akárhogy is neem akarom...:D

Most mind2en elmegyünk nyaralni... de megbeszéltük hogy találkozunk ha hazajöttünk.

Most jön a kérdés:D

Mi lenne ha elmennék hozzá, beszélgetnénk... stb és egyszer csak (áááá de gáz lenne nemtudom olyan nyálas én emg nem vagyok ez a tipus:D) letérdelnék és mondanám a nevét és (nagy komolyan) leszel a barátnőm? elő vennék egy dobozt és abba lenne egy ilyen cukor nyaklánc biztos tudjátok és megcsókolnám...:D kb 110% hogy igent mondana:D De mit gondoltok nem lenne túl nyálas vagy nemistudom... nem az én stílusom lenne szerintem nagyon nyálas lenne, és vagy nagyon valószínű hogy elröhögném magam vagy nem is csinálnám meg, dehátna...:D na most akkor mondom az elsődleges bajokat...xd

1. még életembe nem csókolóztam...(szr ügy tudom, dehát ez van.)

2. még barátnőm se volt( bár lehetett volna egypáár:D)

3. nem biztos hogy tudok cukorka nyakláncot szerezni, de akkor amjd kitalálok valami mást:D

4. az a baj hogy nagyon félek attól, hogy nem lesz téma, esetleg nem érzi majd jól magát velem, értitek ilyen alapdolgok amik fontosak...:\

kb ennyi...

na lányok ti mit szólnátok ehhez?:D

és köszönöm a normális válaszokat.:D


2012. aug. 15. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem én előbb röhögném el magam mint Te de nagyon tetszene:D
2012. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ja amugy elfelejtettem 16f ő meg éppen hogy fiatalabb:)

IGEEN?:D valószínű amugy hogy ő is szakadna a röhögéstől...:D de nem tudom árulnak-e ilyen cukros izét mostanába...:\

2012. aug. 15. 18:13
 3/19 Évike147 ***** válasza:
Szerintem minden lány erre vágyik titokban!! Egy ilyen picit romantikus de vicces pasira :)) Szerintem nagyon jó ötlet, mindenképpen próbáld meg!! :))
2012. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nyerő:)) Nagyon jó kis ötlet.:D
2012. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jópofa :D csináld meg, ez állati poén lenne. :DD
2012. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nevetnék ,de ez amúgy aranyos nagyon !!!Szerintem csináld meg! Jahh és ha nincs téma akk csókold meg ! Vagy ilyenek ,de mindig te kezdj témát .. (csak azért mondom mert mi lányok nem merrünk témát mondani :PPPP
2012. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Múltkor a Butlers-ben láttam ilyen nyakláncot!!:) Amúgy nekem is tetszene.:)

18/L

2012. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Akkor ennek örülök...:D

csókold meg? hát remélem jól fog sikerülni...:D Legfeljeb nézünk egy filmet, és majd lesz valami...;) de szerintem elmegyünk sétálni és majd hazafele akarom ezt megcsinálni:D

2012. aug. 15. 18:50
 9/19 anonim ***** válasza:

ÓÓ ez nagyon aranyos tőled!! Szerencsés a lány! Biztos vagyok benne hogy nagyon fog neki örülni!A félelmeidre meg a válaszom:1. egyszer el kell kezdeni 2. na és? most lesz! 3. nem feltétlenül kell cukornyaklánc, kitalálhatsz valami más ötletes dolgot is! 4. ha eddig volt beszéd téma híd el ez után is lesz! :) Egyébként a lány csókolózott már? Sok sikert, írd majd meg hogy hogy sikerült mert szerintem mindenki kiváncsi rá!!:DD


14/L

2012. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsó köszi:D majd megoldom a dolgot...:D amugy csak jövőhéten fog összejönni, mert holnap megyünk nyaralni ő is, én is és csak jövőhéten jövünk haza...;)
2012. aug. 15. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!