Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen válogatós külsőre, miért a fenébe is?!

Figyelt kérdés
Csak az vékony lányok vonzottak mindig is, főleg az alacsonyabbak, mivel én sem vagyok magas. De az ilyen lányok többnyire elviselhetetlenek jellemre vagy a hűtlenség, rib@ncság megtestesítői. Nem is tudom, hogy így mégis hol és hogyan találhatnék még nem foglalt rendes lányt, aki azért mégsem egy prűd, aszexuális, frigid jellemre.

2012. aug. 15. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell általánosítani a vékony-alacsony lányokat. Az én ismeretségemben pont hogy ezek a lányok sokkal szerényebbek,mert feszéjezi őket picit a magasságuk, és még kis törékenynek is érzik magukat. Lehet nem csak az alacsony-vékony dolog számít, hanem hogy fullosan is nézzen ki.. Akkor meg nem csoda,hogy fent hordják az orrukat.
2012. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hallod, fogalmam sincs. Nekem lányoknál csak egy kikötésem van, hogy ne legyen kövér. Molett se. De nem azért, mert gusztustalannak tartom, hanem csak mert jómagam elég vékony vagyok. Ilyen téren megértem, miért az alacsonyabbak vonzanak.


Egyébként van vékony, alacsony, de okos és hű csaj is. Én már megtaláltam.:) Igaz, azóta kidobott.:D

2012. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de ha fiú lennék, már tele lenne veled a tököm!!
2012. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!