Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben hol tudnék végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol tudnék végre egy rendes, kedves, de mégis szép, bájos lánnyal megismerkedni? Hol vannak az egyedülálló lányok manapság?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedés, barátok szerzése, kapcsolatok ápolása.... Ez kell ahhoz, hogy merj lányokkal ismerkedni, odamenni hozzájuk.
2012. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gép előtt nem sűrű, hogy rátalálsz valakire. Most töltöttem egy hetet Debrecenben. Lányokat annyira nem figyeltem, de rengeteg nagyon helyes srác járkált az utcákon. Biztos lányokból is van jó pár. Hajrá. :D
2012. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én srácokból eddig mindig csak 14-18 éves kis divab.zikat látok, nincs átlagos hétköznapi srác, pedig kettő éve Debrecenben élek. Lányokból szintén inkább a tucatlányokat/plázacicákat látni az utcákon, néha a Nagytemplom előtti padokon szoktak ilyen "visszahúzódóbb", rendes kinézetű lányok lenni egyedül, vagy egy két barátnőjükkel.
2012. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Vannak kis divatb*zik is jócskán, viszont tényleg vannak nagyon helyes, sportos srácok is, és nem gondolom, hogy mindegyiknek van párja, illetve, hogy erkölcsileg szörnyű lenne. :)

2012. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!