Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-16 éves lányok között hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 éves lányok között hol találhatnék olyat, aki épp szingli, de már nagyon szeretne pasit?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
kinyitod a szádat
2012. aug. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezek a lánykák még rohadtul nem szinglik tudod mit jelent? mert NEM k*rvára NEM !
2012. aug. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Attól függ hogy hány éves vagy....amúgy meg szerinttem akárhol találnál ilyen lányt csak ismerkedj bátran!...



14/L

2012. aug. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Pl. én is olyan vagyok, de amúgy meg bárhol: az a lényeg, ha tetszik jelezd valahogy neki (nézz a szemébe, menj oda hozzá,) mindegy, az a lényeg hogy te kezdeményezz!!!
2012. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Attol függ hány éves vagy 14/l
2012. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
+hogy merre laksz (előző vagyok)
2012. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 eperke77 válasza:
keres facebookon :) irj rá helyes fiukra akik nincsenek kapcsol. ban :Ö
2012. aug. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most arra vársz, hogy majd kapsz vagy ezer privit, hogy:

hellóka én itt vagyok.

Kérlek, ez nem társkereső. Ha barátnőt szeretnél magadnak, akkor ajánlom a www.tinirandi.hu-t. Illetve ami szerintem még jó, a www.qupido.hu

Én mindkettőn fönt vagyok, és szerintem jó mindkettő, de a tinirandit jobban ajánlanám.

2012. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!