Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van olyan köztetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan köztetek, aki hozzám hasonlóan így gondolkodik és valóban így is ismerkedik fiúkkal?

Figyelt kérdés
Én egy hajdú-bihari srác vagyok és a lányok jellem szerint ismerkedem, mindenkinek adok esélyt, függetlenül attól hogy néz ki. Nem tudom hol találhatnék olyat, aki lányként gondolkodik így és fontosabbnak tartja a belsőt, mint a külsőt, ahogy én. Kezdem unni, hogy mindenki csak a külsőségekkel, vagyonnal van megáldva a lányok között. Elég kiábrándító szerintem. Mégis mit ér az, aki szép, de jellemre nem az?

2012. aug. 16. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem tartja fontosabbnak a belsőt a külsőnél, legfeljebb 70 fölött, úgyhogy inkább próbálj meg felnőni.
2012. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csúnya srác vagy nem? már bocs
2012. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenki a külső alapján lép oda a másikhoz vagy éppen nem. ;) Ha neked meg annyira mindegy, h kinek adsz esélyt és kinek nem...akkor az elég naiv gondolat. Amúgy miből gondolod, h te adsz esélyt, mi van akkor, ha a csaj ad neked, azzal, h már szóba áll veled? :D
2012. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy járok fiúval, hogy pontozom a belsőt és a külsőt. Mindkettőre a max 50 pont. Ha összesen megvan a 75, akkor oké.
2012. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ma már csak a külsö számit, ezért kevés esélyük van a csunya fiuknak, lányoknak. Ha te is csunya vagy, akkor ne a szép lányok közt keresgélj, nem kellesz nekik. A csunyáknak nem adatott meg, hogy szép párjuk legyen. Ebbe bele kell törödnöd.
2012. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező!:) örülök hogy találtam ilyen kérdést és egy srácot aki a belsőt nézi inkább mint a külsőt de te sajna 1 vagy a 100ból:( én olyan fiut keresek aki a belsőmdt nézi nem a külsőt de sajna Budapesten nincs ilyen srác:( engem külsőre szoktak elítélni mert szerintük fius lány vagyok de én meg pont így érzem jól magam a bőrömben. Szóval a pesti srácok csak a halálra mázolt csajokat szeretik:(
2012. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én külsőre-belsőre ismerkedem.Ha szép,és még is egy rossz jellemű lány akkor nem is foglalkozok vele.

Nem vagyok egy csúnya srác,és sosem volt gondom a csajozással.De sosem álltam le olyan lánnyal,aki külsőleg szép.De a személyisége miatt nem érdekelt.

2012. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NEM IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Én nekem elsősorban a belső számít.A külső nem annyira.Persze számít a külső is,de nem az a legfontosabb. :DD
2012. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegnap 11:32-es lány...Azoknak (mondjuk neked) meg van eszük,átérzik mások gondjait mert velük is megtörtént.Szerintem nem is ez a fontos.Én a stílust nézem,személyiséget.Utálom a nagymenőző fiúkat meg az egoistákat.Simán van esélyed mert nem vagy hülye.Ha mondjuk van egy helyes fiú és hibásan ír,kapásból már nem izgat...Ha adsz egy Facebook,Skype címet szívesen elbeszélgetnék veled...:) 15/L
2012. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...Amúgy dettó fiús vagyok és Budapesti.:D
2012. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!