Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy megkedveljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megkedveljen egy lány?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy végre nekem egy barátnő kellene.Én megpróbálnám,de nem tudom mit mondjak neki hogy ne nézzen totálisan hülyének.

2012. aug. 16. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele sokat.Barátként kezeld,és ne úgy mintha hajtanál rá.Akkor megkedvel,és ha érez irántad valamit.akkor alakulhat belőle valami
2012. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ismered a lányt? ő hány éves?
2012. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és most próbálok egy ünnepségen az első válaszolónak köszönöm.
2012. aug. 16. 14:08
 4/4 Higgany ***** válasza:

Nem azért hogy leszóljam az előttem szólót, de én 3 lányt csesztem el barátkozással (idézem: ,,Ne rontsuk el a barátságunkat kapcsolttal").

A negyedikhez teljesen másként közeledtem, nyílt szándékkal nem titkolva mit akarok tőle!

3 és fél éves kapcsolta lett belőle!

2012. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!