Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak, ha a pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha a pasi aki tetszik, baratkent kezel?

Figyelt kérdés

Tenyleg jo baratok vagyunk, meg munkat is ajanlott nekem, meg, hogy megtanit weblapot kesziteni. Ha hivom, akkor jon es talalkozik velem, es egyertelmuen tudtomra adta, hogy mint no bejovok neki.

Viszont tegnap szakitott vele a baratnoje, es amikor kerdezem, akkor mindig arrol beszel, hogy mennyire szereti azt a lanyt. Meg ma is.

Mit lehet ilyen esetben csinalni? Lehet ebbol meg valami, valamikor a jovoben, vagy fogadjam el, hogy mi csak baratok leszunk.


2012. aug. 16. 19:17
 1/2 Évike147 ***** válasza:
100%
Hát elég friss a szakításuk, így szerintem mindenképp várj!! Aztán ha kipanaszkodta magát meglátod mik az esélyek. De azért megpróbálhatsz puhatolózni nála burkoltan, hogy mi lenne ha.. Próbáld elterelni a figyelmét az exéről. Dobd fel az ötletet, hogy mi lenne ha elmennétek valahova.. De csak szép lassan, légy türelmes :) és sok sikert!! :))
2012. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi , turelmes vagyok. Amugy vasrnap talalkozunk, es ugy koszont el ma, hogy "Akkor vasarnap, ha nem elobb :D ",

Meg azt mondta, hogy a rossz csajba szeretett bele. Szoval erdekes a dolog. Na mindegy. Koszi megegyszer.

2012. aug. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!