Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akinek szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek szerintem tetszem legalábbis úgy vélem és ő is nagyon tetszik nekem de egyszer régen be égtem nála 3 éve azóta nem is beszéltünk>>> ez bővebben lent! Mit írjak vagy mondjak neki? Tudnátok valami tanácsot adni hogy ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem de nem igazán merem meg szólítani és fb-n sem tudom mit írjak neki még pedig azért mert lényegében ismerem de elég régről... még általánosba jártunk (én .8-ba azt hiszem ő is 8.-ba ennek 3 éve azóta nem is beszéltünk) msn-en dumáltam vele de akkor még ratyi voltam és be is égtem nála :D ha nem ismerném és nem is égtem volna be akkor most be próbálkoznék de így nem merek még rá írni sem :S szerintem tetszem neki de őszintén szólva ilyen múlttal nem tudom hogy mit írjak neki vagy hogyan szólítsam meg mert ez elég ciki :S

ti mit tennétek? mit írjak vagy mondjak neki így?


2012. aug. 17. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Leírnád az MSN-es előzményeket? (csak hogy tudjam hogy kb mennyire égtél le nálla)
2012. aug. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Például leírhatnád neki, hogy szeretnél vele találkozni, mert már régen láttad.
2012. aug. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Írd azt, hogy vele álmodtál. Kérdezd meg, hogy mit szólna hozzá, ha az álmodat, hogy jártok, kipróbálnátok élesben.

Ha nemleges választ kapsz, akkor sem égő.

2012. aug. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a komikat

először is varga492 mint ahogy le írtam én ennél a csajnál még gyerek koromban leégtem tehát ezt nem írhatom neki :)

nekem az a problémám hogy nem tudom hogy mit írjak neki

hisz volt régebben egy komoly leégésem és nem kezelhetem ezt a csajt úgy mint egy idegen csajt hogy meg ismerkedek vele... én azt nem tudom hogy egyszerűen azok után mivel kezdjek és ebben szeretnék tanácsot kérni

ami a 3. kommentezőt illeti nem rossz ötlet de nem lenne egy kicsit túlzás ennyire rá nyomulni? :D hisz 3 éve nem is nagyon láttam 2 hónapja pillantottam meg az utcán azóta sem tudom ki verni a fejemből :( kétség be esett vagyok kéne nekem 1 jó tanács

2012. aug. 17. 05:01
 5/8 csajvagyok válasza:
nem tudom mi lehetett az a nagy leégés, de ha úgyis 3 éve volt akkor mit számít? szerintem nyugodtan írj rá a csajoknak jól esik ha érdeklődnek irántuk(legalábbis én lány vagyok és nekem jól esik), főleg hogy vesztenivalód nincsen, ha tényleg tetszel neki akkor nem számít a múlt, ha meg nem akkor legalább túl tudod magad tenni és nem emészt ez a kétely...
2012. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
egyet értek,de még hozzá tenném,hogy legyél vele az őszinte érzéseiddel kapcsolatban.az csak rossz,ha hazudsz.
2012. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, azt hiszem igazatok van :)
2012. aug. 18. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy kell tenned mintha a beégés meg sem történt volna.

És ne is gondolj rá többet. És folytasd vele a kapcsolatépítést.

2017. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!