Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fűzzek reményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fűzzek reményt hozzá, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő vagy egy srác már 5 véve ismerem. Kb. 3 éve mondtam neki hogy nekem nagyon szimpatikus tetszik meg hogy közelebbről megismerném. (olyan ismerős-haveri viszonyba voltunk csak én már akkor belezúgtam). Akkor anno ő azt mondta hogy nem akar belemenni egy komoly kapcsolatba.

Én ezt elfogadtam anno és maradtunk haverok. Rossz volt mert szerettem végig. Utána volt mással egy viszonylag hosszabb (9 hónapos kapcsolatom). Ő olyan volt akivel el akartam felejteni. Nem ment szakítottam vele. Most kb. 4 hónapja ráírtam a srácra. Mert a kapcsolatunk eléggé megszakadt nem akartam vele nagyon találkozni amíg volt az ex-m.

Most levezünk és én meg akarom őt hódítani vagy elcsábítani kinek hogy tetszik. Lényeg még mindig szeretem és járni szeretnék vele.

Most nem céloztam még a levélbe semmire csak nagyon jól elbeszélgettünk mindenről. ( ő olyan zárkózott srác és veszem észre hogy kezd megnyílni.)

Beszéltük hogy találkozunk , összefutunk.

Én nem tudom hogy most van e esélyem nála, mert hát ha egy lány irogat egy srácnak és ő vissza 4 hónapon keresztül csak leeseik neki.

Most nem akarok direkt lenni amíg nem muszáj hátha ő is....

Szerintetek mondjam meg neki?

Én próbálom a régi dolgokat nem felhozni, hátha már nem is emlékszik rá mit mondtam neki anno.

Én most tényleg szeretnék vele lenni.


várom a véleményeket segítségeket, köszönöm


2012. aug. 17. 12:13
 1/6 anonim válasza:
A remény hal meg utoljára ez biztos. Igazából nálam is hasonló helyzet állt elő, viszont én annak a híve vagyok, hog egy lány ne kezdeményezzen. Lehet hogy már sokat vártál, de ha akar valamit akkor megmondja, ha meg nem meri megmondani akkor próbáld meg rávezetni. Lehet hogy találkoznotok kéne újra személyesen és megoldódna a kapcsolatotok! ;)
2012. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj. Találkozzatok személyesen, legyél vele figyelmes, nyitott, de ne nyomulj rá. Ne legyél könnyen megkapható. Ha úgy alakul hogy semmi nem történik, mondd meg neki.. hátha csak nem mer kezdeményezni. Ha netán ő is többet szeretne meg elfogja mondani és nyert ügyed van. :)
2012. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket. Várok még tanácsokat. Igen a türelem az mindig jó, lenne.....
2012. aug. 18. 17:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Múlt hét hétfőn írt utoljára amire én vissza kedden. Miért nem írt még? miért ír egyre ritkábban? Jó múltkor pont nyaralt de....
2012. aug. 20. 20:09
 5/6 anonim válasza:

Na igen várj,találkozzatok.

Lehet Ő is így érez irántad és régen azért nem volt semmi mert félt a kudarctól...

szóval ha sokat dumáltok majd meglátod az írásán is hogyan viszonyul hozzád!

remélem érthető voltam és segítettem is

2012. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi. Csak a várakozás a legrosszabb. Igen, segítettél mert tényleg ez a legjobb amit tehetek mert elrontani nem akarom.
2012. aug. 21. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!