Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csókom, és hát eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókom, és hát eléggé félek tőle, várnám a tanácsokat!?

Figyelt kérdés
Na szóval... most lenne lassan az első randi után a csókom egy lánnyal, és azt szeretném kérdezni, hogy mikor tudom azt meg, hogy "jön" a csók? és hogyan lássak neki, mit csináljak a nyelvemmel? Gondolom elötte ne egyek, várom a tippeket, és a technikákat hogyan ajánlatos elsőre csókolózni :) Parázok nagyon, hogy mit gondol majd rólam :S Valaki égett már le? Mire érdemes odafigyelni, hogy ne legyen benne hiba, mindent tökéletesre akarok. Köszönet.
2009. júl. 22. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
a lényeg az,hogy ne legyél se túl durva, se túl nyálas.nem lesz semmi gáz, hacsak nem parázol rá nagyon a dologra...akkor lehet bakizni...melelsleg másodpercek alatt belefogsz jönni:)jaés..tudom, hogy mindenki ezt mondja,de minden jönni fog magától: ))
2009. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen én is ettől félek hogy rosszul jön és elbakizom, de ha nincs para, és ellazulok csak jó lesz, remélem... mindenesetre köszi a komit, bár mindenhova ezt írják jön "magától", de én inkább attól félek hogy ő nem elsőnek csinálja, és majd lenéz vagy elküld a pibe. ha elbaxom:S
2009. júl. 22. 23:10
 3/10 anonim ***** válasza:

ha ezért elküld a pibe akkor egy ribi és szard le:D (bocs)

ne parázz !! ha nem parázol egyszerű

2009. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A helyzet magától jön, és te megfogod tenni, mert érezni fogod, h mikor kell.Egy jó pillanat kell.Am ne parázz, nincs értelme.Én is paráztam, de minek.
2009. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nem kell komoly csok akkor nem szuxeges lenyelvezned... de ha azt szeretned.. csak ovatosan dugd be a szajaba a nyelved, es tapogasd le a nyelvedel hogy mi van ott.... es hidd el ha mar ugyis ben leszel akkor mar osztonosen fogod csinalni
2009. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont hogy egyél előtte,persze ne hagymát,ne húst,értelemszerűen.De például ha megeszel egy finom,édes gyümölcsöt,mint pl. a barack, akkor édes lesz a szád íze,és finom. (okéoké ott a rágó,de a természetes édes íz egy szájban sokkal jobb)
2009. júl. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg arra figyelj, hogy ne nyisd nagyra a szád!
2009. júl. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kommenteket, megnyugodtam :D hú így már sokkal jobb :)
2009. júl. 23. 07:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Majd légyszives írd be, hogy milyen volt, hogyan sikerült. :)


azért, mert majd még nekem is ezután fog jönni, csak én még keresem a csajt akivel randizhatnék... :) köszi


fiu

2009. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem először csókolózik,úgyis észreveszi, h nem vagy vmi tapasztalt.de ha tényleg akar tőled valamit, akkor nem fog elküldeni sehová: )) még élvezheti is, hogy taníthat.
2009. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!