Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon akar tőlem valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar tőlem valamit? (sztori lent)

Figyelt kérdés

A srácot, akiről szó van kb. egy éve ismerem. Néha találkozunk mint barátok. Van viszont néhány dolog, amit nem tudok mire vélni. pl: korábban randizgattam egy barátjával, aki eléggé oda volt értem. A srác később azt mondta, hogy a haverja miatt nem próbálkozott. Az egyik talink alatt pedig vigyorogva kifejti, hogy ugye tudom, hogy ffi és nő között nincs barátság. Ezekkel mit akart közölni? Én úgy értelmeztem, hogy összejönne velem.

Legutóbb viszont én hívtam, és 3X (!!!) mondott nemet.


2009. júl. 23. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Tuti akar tőled valamit. A fiúk elég furán fejezik ki, ha tetszik nekik egy lány. Régen volt egy srác, akinek a legjobb barátjával jártam, mikor találkoztunk, folyton úgy viselkedett, mintha utálna. Soha nem szólt hozzám vagy csúnyán nézett rám. Aztán nemsokkal, miután szakítottam a barátjával, elkezdtünk beszélgetni és a végén kiderült, hogy azért volt ilyen, mert nagyon tetszettem neki, csak hát nem akart közeledni felém,hiszen a legjobb barátjával jártam. Apró jelekből is észreveheted, ha tetszel neki. A nézéséből, az ilyen mondataiból "hogy ffi és nő között nincs barátság" stb.. Viszont amíg ezt el nem mondja konkrétan, addig csak találkozzatok, beszélgessetek.
2009. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én próbálnék vele találkozni, de mint mondtam, 3X hívtam el,és mindig mondott egy kifogást. Ezért gondolom, hogy félreérthettem valamit...
2009. júl. 23. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elutasítás nem feltétlenül a személyednek szól, szólhat a helyzetnek is. Mivel nem írtál többet, pontosabb tanácsot sem adhatok. Szerintem jól érzed, a srác egyelőre évődik Veled. Azt, hogy miért nem akar/tud ennél tovább lépni most, nem tudhatom. Ha tetszik Neked, akkor legyél kicsit türelmes Vele és kész!
2009. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán nem is kifogás volt, hanem tényleg valami dolga volt:/ Hívd el megint..aztán ha megint jön avval, hogy nem ér rá, akkor kérdezz rá, hogy tényleg dolga van-e vagy csak veled nem akar találkozni. De lehet, hogy most nem tudja, mit csináljon..össze van zavarodva.
2009. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az is lehet, hogy a haverja még mindig táplál irántad érzelmeket és rá való tekintettel nem akar találkozni. Meg az is, hogy tényleg dolga volt. Esetleg Ő nem szabadult ki egészen még egy előző kapcsolatából. Türelem! ;o)
2009. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A történeted eleje alapján azt mondom egyértelműen akar téged.

Viszont az, hogy 3x-szor elutasította a találkozást furcsa.

Ha legközelebb hívod, akkor ne mondj időpontot, hanem kérdezd meg hogy mikor ér rá. (Én lányok esetében ezt szoktam csinálni.)

Ha nem tud időpontot mondani, akkor valószínűleg koptatni akar, hisz olyan nincs hogy valakinek nincs egy szabad órája az egész héten vagy hónapban...

Egyébként meg lehet hogy elbízta magát, vagy összezavarodott. Lehet hogy kicsit neked is úgy kéne tenned mintha nem akarnál tőle semmit.. Akkor talán ő kezd hivogatni téged..

2009. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

22:36-os vagyok. A legutóbbi.


Amúgy lemaradt, hogy én:

(23,F)

KG

(A kérdezők értékeljék hogy mennyire tetszett válaszom. :) )

2009. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!