Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért regisztrálnak fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért regisztrálnak fel társkeresőkre olyan lányok, akik nem is akarnak társat valójában?

Figyelt kérdés
Nem egyszer fordult elő velem, haverjaimmal is olyan, hogy egy csaj találkozni akart, aztán a randin meg elkezdett tétovázni, összevissza beszélni, például olyasmiket, hogy sok a tanulnivalója, emiatt nem ér rá egy párkapcsolat "fenntartására", meg hasonlókat. Lányok, ezeket unalomból csináljátok velünk, vagy miért? Akinek nem inge ne vegye magára!

2012. aug. 18. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb a szőke hercegre vár,aztán idővel kapcsolnak de akkor már késő lesz.A másik részük meg csak beszélgetni akar,mert unatkoznak.
2012. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ego növelés egyrészt másrészt meg valakivel levelezni és élőben találkozni nem ugyanaz.
2012. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem akar kapcsolatot, csak azt, hogy VELED nem akar. bbeszélgettek, aztán találkoztok, ott rájön, hogy mégse vagy az esete, és lepattint.
2012. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyanról, hogy az ilyen társkereső oldalak üzemeltetői gyakran tesznek fel kamuprofilokat (vagy éppenséggel csalicsajokat alkalmaznak), hogy így növeljék mesterségesen a "jó nő" arányt, és minél több férfit vonzzanak be. Szóval akár ez is állhat a dolog hátterében...
2012. aug. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 PetFen ***** válasza:

Kíváncsiságból regisztráltam egyszer egy társkereső oldalra ,és viszonylag sok sráccal beszélgettem ,akik közül páran szeretek is volna találkozni velem ,de mikor arra került a sor,hogy találkozunk "megfutamodtam".

Szóval én sem abból a célból regisztráltam ,hogy társat találjak ,nehéz bevallani,de ahogy az egyik hozzászóló is írta ,talán az ego miatt..

2012. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szeretnének, csak mindenből legyen a legjobb, röviden nem téged keresnek!
2012. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Csak arra kíváncsiak, hogy mennyien érdeklődnek irántuk.
2012. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Vagy szexpartnert keresnek.
2012. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szeretek találkozni egy fiúval, ha már hosszabb ideje leveleztem - cseteltem vele, és szimpatikus. A fiúk viszont sürgetik a találkozást, időpocsékolásnak tartják a levelezést. Így aztán gyakran megesik, hogy a lánynak ellenszenves a fiú, de nem akarja ezt a szemébe mondani, megpróbál kifogásokat kitalálni, hogy anélkül szabaduljon tőle, hogy megbántaná.
2012. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Egy részük biztosan azért csinálja mert jól esik neki h tettszikelik!

(neked is jól esik ha ezt mondja rád egy csaj h jól nézel ki)

Aki pedig elmegy találkozni veled és ott hátrál meg ----ő pedig válogatósabb és nem azt kapta amit szeretett volna(nem vagy elég vicces, elég jó társaság, nem vagy olyan jó képű mint a képen tűntél)

2012. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!