Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért regisztrálnak fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért regisztrálnak fel társkeresőkre olyan lányok, akik nem is akarnak társat valójában?

Figyelt kérdés
Nem egyszer fordult elő velem, haverjaimmal is olyan, hogy egy csaj találkozni akart, aztán a randin meg elkezdett tétovázni, összevissza beszélni, például olyasmiket, hogy sok a tanulnivalója, emiatt nem ér rá egy párkapcsolat "fenntartására", meg hasonlókat. Lányok, ezeket unalomból csináljátok velünk, vagy miért? Akinek nem inge ne vegye magára!

2012. aug. 18. 15:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ismét egy kérdés amit férfiakra vonatkoztatva is meg lehetne kérdezni. Én lány vagyok és ugyanazt feltehetném. Több mint egy éve próbálkoztam és a fiúknál a fele nem is válaszolt. Aztán hagytam a sorsa magam jelöljön be az akinek szimpatikus vagyok. Meg is jött a fény a sötétségbe de hiába leveleztünk majd egy évet semmi. Nem akart megismerni csak gépen, valójában beszélgetőtársnak jó voltam és ennyi. Csak őszintének kellett volna lenni és azt mondani nem vagy szimpatikus ( kétszer találkoztunk az én kérésemre) nekem csak beszélgetésre kellesz. Ezek után én is joggal tenném fel a kérdést hogy ő miért a társkeresőn van miért nem a barátokat keresek közt van? Mindkét nemnél van aki komolyan keres és van aki nem. Sajnos az a rossz ha a komolytalanba akad az ember. Én már nem is próbálkozom ezek után, elegem van a becsapásból!
2012. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, néhány lány ismerősöm is, hogy nem vagyok rosszképű férfi, sőt jóképűnek tartanak, de már én is megjártam a társkereső oldalak Canossa-járását. Megnyugtatlak, nem Veled van a gond. Én egyszerűen nem tudtam eljutni egy nővel sem a személyes találkozásig, s megjegyzem, nem rajtam múlt a dolog.


"Bocsi, mostanában nem nagyon érek rá, mert nyaralok"

"Ne haragudj, de én nem akarok kapcsolatot, csak feljöttem unalmamban"


S nagy részük még csak nem is válaszolt a levelemre. Korrekt leveleket írtam, jó nevelést kaptam, a helyesírásommal sincsenek gondok. De ez már csak ilyen marad. Szóval fel is hagytam a kereséssel ezeken az oldalakon, mert nem szeretném magam kitenni csalódásnak, ha össze is jönne a személyes tali az által, hogy teljesen más képet kapok vissza élőben a lányról, mint akit neten ismertem meg. Engem neten is ugyanúgy ismernek ismerőseim, mint élőben. Tehát magamat adom, de ez van :)


F24

2012. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezeket tapasztaltam; és pontosan ugyanezt kérdezem már régóta. Nyilvánvalóan az eddig említett okok lehetnek a válaszok; tehát összetett a kérdés.

A legmegdöbbentőbb tényleg az, hogy a lányok alig válaszolnak a levelekre; vagy pedig egyszerűen eltűnnek, tehát nem írnak vissza egy pár levélváltás után. Sajnos ezek általános jelenségek ezeken az oldalakon. Sőt, olyanok is vannak, akik annak ellenáre nem válaszolnak, hogy az adatlapjukon, tehát a bemutatkozásukban megígérik, hogy válaszolni fognak! Az ilyen dolgok már önmagában véve is nagyon sokat elmondanak. Ha meg írnak valamit válaszként, egy "indokot", akkor az sokszor egyszerűen nevetséges.

Az is érdekes, hogy rengeteg lány úgy regisztrál fel, hogy utána már be sem lép! Ezt meg még azzal sem lehet megmagyarázni, hogy "egót akarnak növelni", vagy egyszerűen csak kíváncsiak; mert ha valaki tényleg az, akkor legalább egy párszor belép és megnézi, elolvassa, hogy írt-e valaki, utána meg törli magát. De nem, ezek nagyon nagy számban fent vannak már régóta anélkül, hogy a regisztrálásuk óta akárcsak egyszer is beléptek volna!!!

A hiba tehát valóban nem a mi "készülékünkben" van; - erre már régen rájöttem én is. Lassan már át is kellene keresztelni ezeket az oldalakat "válaszkereső" oldalakra, mert annyira siralmas még a válaszolási arány is. Így pedig semmire sem lehet jutni, de erről nyilván nem az internet tehet. Pedig ez egy óriási lehetőség lenne, ha akarnának vele élni az emberek. Ha pedig valaki nagyon válogatós, akkor ez csökkenti a pártalálás esélyét, de ennek is lehet az oka az, hogy az illető nem is akar magának párt valójában. Sőt én még olyanról is olvastam, hogy sokan eleve úgy regisztrálnak fel, hogy van párjuk, csak már unják egymást, illetve megromlott a kapcsolatuk. Tehát sokan valószínűleg nem is függetlenek, akik itt vannak!!! Úgy tűnik, hogy itt minden "ráfér az embereknek az arcára"!

Ezek ellen a dolgok ellen már sajnos a technika, az internet is tehetetlen, ha az egyik fél nem is akar társat valójában. Az ismerkedés az egy kétoldalú, kölcsönös folyamat kellene hogy legyen.

Az itt a probléma, hogy az ember becsapva érzi magát; úgy tűnik, mintha az ilyen emberek nemtől függetlenül visszaélnének a másik félnek a természetes vágyaival, igényeivel. Ez azért is nyomasztó dolog, mert nagyon sokan, köztük én magam is az utolsó és gyakorlatilag egyetlen lehetőségként bíztam ebben a dologban; de sajnos óriásit csalódtam a lányoknak a viselkedésében.

Ezek után joggal merül fel a kérdés, hogy miért ne lehetnének az emberek őszinték egymáshoz; miért kell a másikat átverni?! Miért kell színészkedni?! Nyilvánvalóan azért, mert az igazságot sokszor rossz kimondani, vagy leírni; így inkább marad a kényelmesebb, könnyebb, egyszerűbb út. Ha valaki egót növelni regisztrál fel vagy csak kíváncsi, akkor érthető, hogy eljátssza a valódi társkeresőt, mert csak így hiteles a dolog. De abba már valószínűleg sajnos bele sem gondolnak, akik ilyenre vetemednek, hogy ezzel mennyi embernek okoznak fájdalmat, dühöt, csalódást, keserűséget.

Hát, én nem törlöm magamat egyelőre, mert más lehetőség híján bízok valamiféle csodában. Emiatt a "végsőkig" ki kell tartani, türelmesnek kell lenni. Sosem lehet ugye tudni, hogy ki ül a másik gépnél, és egyszer talán rámosolyoghat az emberre a szerencse. Hát igen, ez így tényleg olyan, mint egy szerencsejáték, és sajnos így kell hozzáállni ehhez az egészhez. De lagalább tudja az ember, hogy megtesz mindent, és nem saját magán múlik a siker.

2012. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, ennél tökéletesebben le sem írhattad volna a véleményed, meglátásod, érzésedet. Teljes mértékben egyet tudok érteni minden mondatával! Tudod, én már nem fogok felregisztrálni ilyen oldalakra, mert ősztől úgyis egyetem folytatása, és abban bízom. Plusz, ha már megszámolnám, mennyi, de mennyi levelet és mosolyt küldtem el ezeken az oldalakon, akkor azok a lányok már rég "mosolymilliárdosok" lennének. Na nem azért, mert mindenkinek küldtem, dehogy is. Inkább kevés jelöltre álltam rá, s azoknál próbálkoztam az ismerkedéssel.


A legdurvább, amit már nem egyszer tapasztaltam: egyszerűen NINCS MEG A KÖLCSÖNÖS ÉRDEKLŐDÉS. Ez alatt azt értem, hogy mind ahány lánnyal próbáltam beszélgetni neten (sajna csak ott), NEM KÉRDEZTEK VISSZA SOSEM! Mivel nem kérdez, ezért gyanítom, nem is érdekelte, mi a mondandóm.


Az érték mindig rejtve marad, ma úgy látszik, ha nem tudod csili-vili módon eladni magad, akkor esélyed sincs. Ez a märha nagy demokrácia torzszülöttje! :)

2012. szept. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Hmm. Na jó! Leírom,hogy én, hogy látom a dolgot,lehet rosszul látom, de olyan sok tapasztalatom nem volt a netes ismerkedésben, de talán hasznos lehet. Szóval nekem az olyan chates időszakom 14-15-16 évesen volt, egyrészt mert akkor lett felénk nagyon népszerű a chat meg ismerkedni is akartam, kíváncsi voltam. Egyrészt- mint már azt egy másik hozzászóló is írta - a srácok többsége nagyon erölteti a hamari élőben találkozást, nem volt meg az, hogy meg tudtad ismerni egyáltalán jobban a másikat, hanem már rögtön randi volt a téma. Csak 2 srác volt akivel találkoztam élőben is, és szimpatikusak voltak nekem, de nem volt meg a szikra, nem éreztem szerelmet. Nem kell amúgy semmi rosszra gondolni, max kézfogás volt meg 1-2 csók elcsattant és ennyi, és a fiúk se voltak csak 1-2 évvel idősebbek nálam :) De sztem nem az emberekben, hanem magában a chates ismerkedésben van a hiba. Lett egy jó pár barátom is netről, és azokból 1-2 még mai napig meg van,de a barátság az más. Ott nem kell ott lennie a szikrának! Neten tök jól el lehet társalogni,kibeszélni a dolgokat,lelkizni meg minden, de szerelmes érzéseim még nem voltak ( lehet másnak igen, én most saját tapasztalatot írok le :) ). És emlékszem,hogy én is ettől ijedtem meg, meg éreztem magamon nyomást, mert az érzelmek vagy jönnek maguktól vagy nem, azt nem lehet eröltetni, és mai fejjem is így gondolom ezt. Nincs meg az a környezet,hogy valahogy találkoztok, a flörtölős tekintetek,az ismerkedés folyamat, a gesztusok, illatok, nem látod,hogy a másiknak milyen furi/fonzó beszéd vagy viselkedés stílusa van stb stb. Ezért nagyon nehéz szerintem neten párt találni, és talán ez is lehet az oka a sok megfutamodásnak. Én mondjuk eleve olyan típusú ember vagyok aki nehezen szeret bele a másikba, és előbb barátilag meg kell ismernem aztán ha megvan a kémia is akkor jobban is érdekel, ezért számomra nyomasztó ha valaki rögtön randizni akar, akkor meg már a 3-4. -nél csók van, és... túl sok, túl gyors.. :) Remélem érthető volt valamennyire.. Amúgy meg, szerintem még én is fent vagyok 1-2 ilyen oldalon, nem töröltem magam,de ez nem jelent semmit. Volt,hogy 1-2 évvel később felnéztem, barátok miatt pl, vagy hogy milyen emberek járnak fel,de nem volt semmi komoly szándék mögötte,bele se gondoltam ilyesmibe ,hogy én most az egomat növeljem ezzel, vagy ha volt is valakim, akkor valaki mást keresnék..Nem, ilyenről szó se volt. Nem mindig csak konkrétan partnert keresnek az emberek szerintem, és lehet,hogy ők nem csak kizárólag neten keresnek, ezért nem tartják fontosnak ,hogy sűrűn fent legyenek. Szerintem arról sincs szó,hogy valakinek jól el kéne adnia magát! Egyszerűen csak a net nem tudja annyira helyettesíteni ezt a folyamatot, ahogy egyébként kialakulna egy párkapcsolat.
2012. szept. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, Lány!


Írod, hogy a chates ismerkedésben van a hiba, nem az emberekben. Azt nem emberek végzik?


"Nem mindig csak konkrétan partnert keresnek az emberek szerintem". Ha nem ezért vannak fent a társkeresőn, akkor ezzel az erővel felmehetnének a nagymamaleszek.hu-ra vagy máshová. Egy picit sajátos a gondolatvilágod, úgy értem, nem teljesen gondoltad végig a mondandódat?!


Az is kellemetlen lehet, ha nincs meg a szikra élőben, pedig neten úgy tűnt megvan, de azt ne mondd már, hogy az gond, ha egy férfi személyesen szeretne minél előbb találkozni Veled, mint neten végigbeszélni 1-2 hónapot, aztán teljesen elveszik a varázs. Én jártam így. Több hónapot beszéltünk a lánnyal, aztán szépen elgyengült az egész és otthagytuk a beszélgetést. Nem rajtam múlt, ő félt a találkozástól. Én megértettem ezt, de pár hónap után egyszerűen nem történt semmi és ráuntam erre. Szerintem igenis jó dolog hamar találkozni, mert akkor eldől, hogy van e kémia, vagy nincs. Én az a típus vagyok, aki rögtön érzi, kiszűri egy találkozás után, hogy lesz-e valami vagy nem. Eddig még nem cáfolt rám senki. De mindenki más, nem is ezzel van gond. De ne legyen már divat a virtuális kapcsolatok világa! :)

2012. szept. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

De persze, az emberek végzik! De mivel az egy nem "természetes világ", azaz virtuális, másképp alakulnak ki a kapcsolatok. Én csak annyit akartam ezzel kifejezni,hogy ha pl. a valóságban tök véletlenül botlotok össze, és kezd szépen lassan kialakulni valami, lehet nagyobb esély lenne arra,hogy megtaláld az igazit. Ha belegondolsz, akkor a valóságban is úgy van, hogy ha rágörcsölsz és nagyon akarsz partnert, nem találsz! Ez szerintem neten sincs másképp, és talán eröltetettnek hathat ez a módja az ismerkedésnek.

A másik: de átgondoltam amit írtam, de kifejtem bővebben,hogy mire gondoltam. Ha pl. valaki magányos, évek óta keres valakit,de mondjuk nem csak magánéletben ,de egyénként is magányosnak érzi magát, akkor előfordulhat, hogy felkeres ilyen oldalakat, és ha már több ideje feljár ilyen oldalakra,napi rendszerességgel vagy pár naponta, kialakulnak ilyen kis közösségek. Minden embernek szüksége van arra az érzésre,hogy valahova tartozik, de attól lehet, hogy keres partnert, csak nem annyira, hogy minden napra lefixáljon egy randit, vagy hetente, vagy nem is érzi 1-2 hónap után,hogy megismerte volna annyira az illetőt,így inkább nem akar találkozni. Az emberek úgy érzik,hogy nincs más módja az ismerkedésnek, mert nem járnak el bulizni,vagy nincs kivel! Mert nincsenek barátai. Nem fordul meg sok helyen így kénytelen neten ismerkedni! Ezzel nem azt mondom, hogy preferálom ezeket a netes- kapcsolatokat, nem erről van szó,mert én is amondó vagyok, ha lehet,akkor élőben ismerkedjen az ember, de ilyen emberek mindig is lesznek, és nem hiszem,hogy ezért száműzetést érdemelnének ilyen oldalakról. Itt szerintem nem is divatról van szó, nem azért csinálják az emberek,hanem mert úgy érzik,hogy nincs más lehetőség. Ezzel nem azt mondom, hogy csak ilyen emberek vannak fent, de szerintem sokan.Lehet, hogy több ilyen nő van mint férfi és ezért a nemek közötti különbség is rájátszik, mert másképp fogják fel ezt az ismerkedős dolgot. Irigyellek, hogy egy-két taliból meg tudod állapítani, hogy lesz e belőle valami vagy sem :) Én nem,és lehet,hogy még akkor érzelmeket se táplálnék a másik iránt. Bár a magam fajta lehet nem tartozik a többséghez,de nálam néha tényleg kell több hónap míg megismerem a másikat, kialakul a bizalom stb, és csak nehezen szeretek bele valakibe. Valószínűleg tehát rám is rámunnál,de nem tudok vele mit csinálni, képtelen vagyok másképp beleszeretni valakibe, ezért valószínűleg neten nem találnám meg a nagy Őt:) Mondjuk én nagyon nézem a belsőt, és a belsővel lehet engem megfogni,lehet akármilyen helyes a pasi, nekem az átlagos srácok is bejönnek, ha úgy érzem,hogy a belseje aranyat ér. Barátnőm meg a szöges ellentétem, van , hogy első látásra szeret bele valakibe és akkor nem tudja kiverni a fejéből :) Ez van, különbözőek vagyunk! Ezt nem azért írtam le ,kedves előttem kommentelő, hogy egyet érts velem, mert megértem a te álláspontodat is, csak azért írtam le,hogy lássátok, van ilyen is. Megértem azokat akiknek ez bosszantó,ha én is 1-2 randi után tudnám,hogy ebből lesz e valami vagy sem, én is így gondolnám ahogy te,de hát sokféle ember van.

2012. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tiszteletben tartom a hozzászólásodat és így, hogy egészen konkrétan kifejtetted, hogy mire gondolsz, azt hiszem nem ellenkezhetem ezzel. Nagyon ritka az ilyen nő, aki fel meri vállalni a gondolatait ennyire őszintén, és biztos vagyok benne, hogy nem csak neten teszed ezt itt most, hanem személyesen is jól el lehetne beszélgetni Veled bármiről. Valóban mások vagyunk, ám honnan veszed, hogy Rád unnék? Akivel jól el lehet beszélgetni, arra nem unok rá. Lehet, hogy közrejátszott eddig az, hogy (bár nem netes társkereső segítségével) néhányszor olyan lányokkal találkoztam még a felregisztrálásom ideje előtt, akikkel nem tudtam beszélgetni. Vagy az történt, hogy hallgattam, mert nem hagytak szóhoz jutni (mert mesélték a sztorijaikat), vagy pedig némán ültek a megilletődöttségtől, s ilyenkor eléggé nehéz felpörgetni egy beszélgetést. Még nekem is, akinek azért mindig akad egy-két téma a tarsolyában. Szóval igen, talán az lesz a legjobb út, ha nem görcsölök erre rá, és hagyom a gondolatot. Aztán majd beállít. De hogy ne legyek önző, hogy ne kövessem el azt, amit nagyon sokan (mindig csak azt nézik nekik mi a jó), ezért azt kívánom, mindenki találja meg az egyensúlyt az életében. Én szorítani fogok Mindenkiért! Legyetek hűek önmagatokhoz! :)
2012. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm az őszinte, elismerő szavakat :) Valóban én is csak önmagamat tudom adni, még itt neten is, ahogyan te is, és szerintem ez így van jól, örülök,hogy nem vagyok egyedül vele :) Maradj ilyen.
2012. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert csak próbálgatják azt utána össze dől az álmod :(
2012. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!