Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főiskolai bulikban könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskolai bulikban könnyen kaphatók a lányok, az egyéjszakásra?

Figyelt kérdés
Nagyon hajlok mostanság erre az egyéjszakásokra, és úgy gondolom ki kellene használni a fiatalságom. Főiskolás bulikban van sok ilyen csaj? Vagy hol keressek inkább? Nekem mostanság a 18 évesek jobban bejönnek mint a 20-21 évesek.

2012. aug. 18. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
főiskolai bulikban, 20-21 évesek vannak nem 18, ha 18 éves kell keress gimiseket :D
2012. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kettőre is
2012. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A lányommal ne kezdj ki, mert levágom a p.öcsödet!!!
2012. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jók amúgy a 20 évesek is. A 18-at csak azért írtam, mert mostanság azok jönnek be nagyon. Persze egyéjszakára valami 20-22 éves főiskolásra nem mondanék nemet, pláne ha jól néz ki.
2012. aug. 18. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Manapság, hogy tudod megállapítani egy csajról ránézésre, hogy 18 vagy 22 éves? :D
2012. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából sehogy, de van pár lány aki ilyen "idősebbnek" néz ki, azokről egyből lejön h sokkal többek mint 18
2012. aug. 18. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Helyes haver! Fektesd meg a kis csajt. Én csak ajánlani tudom, nekem már meg volt. Nekem elhiheted, hogy nagyon ügyes az ágyban és nem tudsz kérni tőle olyat amit meg ne tenne.


Ha meg volt neked is, szólj! Vendégem vagy egy sőrre.

2012. aug. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól itasd le, de te ne igyál sokat.
2012. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!